0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Wolverhampton Wanderers
۰
۱
Arsenal
inprogress
۲۲:۰۰
Luton Town
۱
۵
Brentford
Finished
۱۷:۳۰
Sheffield United FC
۱
۴
Burnley FC
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Bundesliga
1. FC Union Berlin
۱
۵
FC Bayern Munich
Finished
۲۰:۰۰
FC Heidenheim 1846
۱
۲
RB Leipzig
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Koln
۰
۲
SV Darmstadt 98
Finished
۱۷:۰۰
VfL Wolfsburg
۱
۰
VfL Bochum
Finished
۱۷:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۴
۳
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۷:۰۰
  Spain La Liga
Girona FC
۲
۰
Cadiz
inprogress
۲۲:۳۰
Valencia CF
۱
۲
Real Betis
Finished
۲۰:۰۰
Celta de Vigo
۴
۱
Las Palmas
Finished
۱۵:۳۰
Rayo Vallecano
۲
۱
Osasuna
Finished
۱۷:۴۵
  Portugal Primeira Liga
SC Braga
-
-
Futebol Clube Vizela
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Boavista FC
۱
۱
Estrela Amadora
Finished
۲۰:۳۰
Moreirense
۰
۱
Gil Vicente
Finished
۱۸:۰۰
  Italy Serie A
Empoli
۱
۰
Napoli
Finished
۱۹:۳۰
Hellas Verona
۰
۰
Udinese Calcio
inprogress
۲۲:۱۵
  Saudi Arabia Profesional League
Al Hazm
۲
۲
Al-Ittihad
inprogress
۲۱:۳۰
Al-Ettifaq Dammam
۰
۰
Al-Wahda
inprogress
۲۱:۳۰
Al Akhdoud
۱
۲
Damac FC
Finished
۱۸:۳۰
  France Ligue 1
RC Lens
۱
۰
Clermont
inprogress
۲۲:۳۰
FC Nantes
۰
۳
Stade Rennes FC
Finished
۱۸:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Qarabag
۲
۲
FK Gabala
Finished
۱۶:۰۰
FK Zira
۳
۱
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Malmo FF
۱
۰
Vasteras SK FK
Finished
۱۹:۰۰
IK Sirius FK
۰
۱
IFK Varnamo
Finished
۱۶:۳۰
IFK Goteborg
۱
۱
IFK Norrkoping
Finished
۱۶:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Al Wahda Abu Dhabi
۱
۲
Ajman
Finished
۲۰:۰۰
Hatta Dubai
۱
۱
Emirates Club Ras Al Khaimah
Finished
۱۷:۳۰
  England Championship
Leicester City
۲
۱
West Bromwich Albion FC
Finished
۱۵:۰۰
Norwich City FC
۱
۱
Bristol City FC
Finished
۱۷:۳۰
Cardiff City FC
۲
۱
Southampton FC
Finished
۱۷:۳۰
Sunderland
۰
۱
Millwall
Finished
۱۷:۳۰
Huddersfield Town
۰
۴
Swansea City
Finished
۱۷:۳۰
Stoke City FC
۳
۰
Plymouth Argyle FC
Finished
۱۷:۳۰
Watford FC
۰
۰
Hull City AFC
Finished
۱۷:۳۰
Rotherham United FC
۰
۰
Birmingham City FC
Finished
۱۷:۳۰
Queens Park Rangers FC
۱
۰
Preston North End FC
Finished
۱۹:۴۵
  Japan J League
Urawa Red Diamonds
۰
۱
Gamba Osaka
Finished
۱۰:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۰۸:۳۰
Sagan Tosu
۴
۲
Kashima Antlers
Finished
۰۸:۳۰
Avispa Fukuoka
۲
۲
Jubilo Iwata
Finished
۰۹:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۰
۱
Albirex Niigata
Finished
۰۸:۳۰
Kawasaki Frontale
۰
۰
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۰:۳۰
Shonan Bellmare
۰
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۹:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
AC Sparta Praha
۴
۳
FC Banik Ostrava
Finished
۱۶:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۰
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۶:۳۰
FK Teplice
۲
۲
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۹:۳۰
MFK Karvina
۱
۱
Bohemians 1905
Finished
۱۶:۳۰
  Australia A-League
Macarthur FC
۱
۰
Sydney FC
Finished
۱۳:۱۵
Western Sydney Wanderers
۱
۲
Melbourne City FC
Finished
۰۹:۰۰
Melbourne Victory
۰
۰
Brisbane Roar FC
Finished
۱۱:۰۰
  Bulgaria A PFG
Hebar 1918 Pazardzhik
۰
۳
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۱۸:۱۵
Pfc Pirin Blagoevgrad
۰
۰
PFC Cherno More Varna
Finished
۱۵:۴۵
PFC Levski Sofia
۱
۰
Beroe Stara Zagora
Finished
۲۰:۴۵
  Scotland League One
Falkirk FC
۲
۲
Kelty Hearts
Finished
۱۷:۳۰
Montrose
۱
۲
Hamilton Academicals FC
Finished
۱۷:۳۰
Stirling Albion
۰
۰
Queen of the South
Finished
۱۷:۳۰
FC Edinburgh
۱
۲
Annan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Cove Rangers
۲
۳
Alloa Athletic
Finished
۲۰:۰۰
  Europe UEFA Champions League Women
FC Barcelona (W)
۰
۱
Chelsea (W)
Finished
۱۵:۰۰
Olympique Lyonnais (W)
۳
۲
Paris Saint Germain (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
FC Groningen
۱
۰
Cambuur Leeuwarden
inprogress
۲۲:۳۰
MVV Maastricht
۱
۱
Willem II Tilburg
Finished
۲۰:۱۵
ADO Den Haag
۱
۱
FC Eindhoven
Finished
۱۸:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
Hamburger SV
۰
۰
KSV Holstein Kiel
inprogress
۲۲:۰۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۱
۰
SpVgg Greuther Furth
Finished
۱۴:۳۰
FC Kaiserslautern
۱
۱
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۴:۳۰
VfL Osnabruck
۰
۳
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۴:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Pohang Steelers
۰
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۱:۰۰
Suwon City
۲
۱
Jeju United
Finished
۰۸:۳۰
FC Seoul
۲
۳
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۱:۰۰
  Belgium First Division A - Championship Group
Racing Genk
۱
۰
RSC Anderlecht
inprogress
۲۲:۱۵
  Brazil Serie A
Fluminense RJ
۱
۰
Vasco da Gama RJ
inprogress
۲۲:۳۰
  Ecuador Serie A
Orense SC
۱
۰
LDU Quito
Finished
۰۱:۰۰
Aucas
۳
۱
Emelec Guayaquil
Finished
۰۱:۰۰
  England League Two
Stockport
۴
۲
Accrington Stanley
Finished
۱۷:۳۰
Mansfield Town
۲
۱
Gillingham
Finished
۱۷:۳۰
Morecambe FC
۱
۲
Forest Green Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Doncaster Rovers
۴
۲
Barrow FC
Finished
۱۷:۳۰
Harrogate Town
۳
۵
Milton Keynes Dons FC
Finished
۱۷:۳۰
Newport County FC
۰
۱
Salford City
Finished
۱۷:۳۰
Notts County
۱
۰
Colchester United
Finished
۱۷:۳۰
Crewe Alexandra
۰
۳
Wrexham
Finished
۱۵:۰۰
Walsall FC
۲
۳
Bradford City
Finished
۱۷:۳۰
Tranmere Rovers
۳
۲
AFC Wimbledon
Finished
۱۷:۳۰
Sutton United FC
۲
۲
Crawley Town
Finished
۱۷:۳۰
Grimsby Town
۲
۰
Swindon Town
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۵
۰
Aluminij
Finished
۱۹:۰۰
Radomlje
۱
۲
NS Mura
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Veikkausliiga
HJK Helsinki
۲
۱
IFK Mariehamn
Finished
۱۵:۳۰
FC Lahti
۱
۱
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۶:۴۵
VPS Vaasan Palloseura
۳
۲
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۹:۰۰
  Colombia Primera B
Internacional Fc De Palmira
۰
۲
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۰:۳۰
Tigres FC
۴
۰
Cucuta Deportivo
Finished
۰۰:۳۰
Llaneros FC
۱
۰
Orsomarso
Finished
۰۲:۳۵
Real Soacha Cundinamarca
۰
۲
Bogota FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Asia AFC Asian Cup U23 Group D
Malaysia U23
۰
۲
Vietnam U23
Finished
۱۶:۳۰
Kuwait U23
۰
۵
Uzbekistan U23
Finished
۱۹:۰۰
  Africa CAF Champions League
Esperance Tunis
۰
۰
Mamelodi Sundowns FC
inprogress
۲۲:۳۰
TP Mazembe Englebert
۰
۰
Al Ahly Cairo
Finished
۱۶:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Sibenik
۲
۱
NK Solin
Finished
۱۸:۳۰
Vukovar 1991
۱
۱
NK Dugopolje
Finished
۱۸:۳۰
NK Dubrava Zagreb
۱
۱
NK Croatia Zmijavci
Finished
۱۶:۲۰
  Switzerland Super League
FC Lugano
۲
۰
Lausanne-Sports
inprogress
۲۲:۰۰
Servette Geneve FC
۱
۰
Grasshopper Club Zurich
Finished
۱۹:۳۰
Yverdon-Sports
۳
۰
FC Stade Lausanne Ouchy
Finished
۱۹:۳۰
  France Ligue 2
Angers SCO
۲
۱
ES Troyes AC
Finished
۲۰:۳۰
EA Guingamp
۰
۱
SC Bastia
Finished
۲۰:۳۰
AS St. Etienne
۲
۱
FC Girondins de Bordeaux
Finished
۲۰:۳۰
SC Amiens
۰
۱
Dunkerque
Finished
۲۰:۳۰
US Concarneau
۰
۰
US Quevilly-Rouen Métropole
Finished
۲۰:۳۰
AC Ajaccio
۲
۱
Stade Caen
Finished
۲۰:۳۰
Paris FC
۲
۱
Valenciennes FC
Finished
۲۰:۳۰
Pau FC
۳
۰
Stade Laval
Finished
۲۰:۳۰
Annecy FC
۰
۱
Grenoble Foot 38
Finished
۲۰:۳۰
Rodez Aveyron
۲
۰
A.J. Auxerre
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico Liga TDP
Toluca II
۰
۱
Club Leones Huixquilucan
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Halcones de Rayon
۰
۱
Chivas Alamos FC
Finished
۰۰:۳۰
Corsarios de Campeche
۰
۲
Pampaneros de Champoton
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico Toltecas FC
۱
۰
Pachuca III
Finished
۰۱:۴۵
Ciervos FC II
۳
۲
Grupo Sherwood
Finished
۰۰:۳۰
Universidad Autonoma de Zacatecas II
۴
۰
Atletico ECCA
Finished
۰۱:۰۰
Faraones Texcoco
۴
۰
CD Matamoros
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo CDH
۲
۱
Halcones Negros FC
Finished
۲۰:۳۰
  Croatia HNL
NK Slaven Belupo Koprivnica
۰
۱
HNK Hajduk Split
Finished
۲۰:۴۰
NK Osijek
۱
۲
NK Istra 1961 Pula
Finished
۱۸:۳۰
  Japan J2 League
Shimizu S-pulse
۳
۲
Vegalta Sendai
Finished
۰۸:۳۰
Ventforet Kofu
۴
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۸:۳۰
Fujieda MYFC
۰
۱
Tokushima Vortis
Finished
۰۸:۳۰
Fagiano Okayama
۲
۰
Roasso Kumamoto
Finished
۰۸:۳۰
Montedio Yamagata
۲
۱
Ehime FC
Finished
۰۸:۳۰
  Russia Premier League
FK Rubin Kazan
۱
۱
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۱۴:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۲
۱
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۷:۰۰
CSKA Moscow
۱
۲
FK Akhmat Grozny
Finished
۲۰:۰۰
  Italy Serie A Women
Juventus FC (W)
۲
۱
Sassuolo (W)
Finished
۱۶:۰۰
Fiorentina (W)
۰
۰
AS Roma (W)
Finished
۱۷:۴۵
  England FA Cup
Manchester City
۱
۰
Chelsea
Finished
۱۹:۴۵
  South America South American Championship Women U20
Argentina U20 (W)
۰
۰
Paraguay U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Ecuador U20 (W)
۲
۱
Uruguay U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
  England National League
Altrincham
۱
۰
Oxford City FC
Finished
۱۴:۴۵
Barnet
۴
۱
Kidderminster Harriers
Finished
۱۴:۴۵
Woking FC
۳
۰
AFC Fylde
Finished
۱۴:۴۵
Solihull Moors
۱
۰
York City FC
Finished
۱۴:۴۵
Chesterfield
۳
۲
Maidenhead United
Finished
۱۴:۴۵
Gateshead
۲
۱
Bromley
Finished
۱۴:۴۵
Dorking Wanderers
۳
۴
Hartlepool United
Finished
۱۴:۴۵
Dagenham & Redbridge
۳
۳
Aldershot Town FC
Finished
۱۴:۴۵
Eastleigh
۰
۳
Halifax Town
Finished
۱۴:۴۵
Boreham Wood FC
۰
۰
Ebbsfleet United FC
Finished
۱۴:۴۵
Oldham Athletic
۲
۳
Wealdstone FC
Finished
۱۴:۴۵
Southend United
۱
۲
Rochdale
Finished
۱۴:۴۵
  Estonia Meistriliiga
FC Levadia Tallinn
۱
۱
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۷:۳۰
Paide Linnameeskond
۰
۱
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۵:۰۰
JK Nomme United
۰
۲
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۳:۰۰
  Romania Liga I Championship Group
FCSB
۲
۲
Rapid Bucuresti
Finished
۲۱:۰۰
  Morocco Botola Pro
WAC Wydad Casablanca
-
-
HUSA Agadir
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ittihad Riadhi de Tanger
۲
۱
Fath Union Sportive Rabat
Finished
۱۹:۳۰
MCO Mouloudia Oujda
۰
۰
Chabab Mohammedia
inprogress
۲۱:۳۰
  Turkey Super Lig
Konyaspor
۰
۲
Alanyaspor
Finished
۱۶:۳۰
Istanbulspor AS
۱
۲
Fatih Karagumruk
Finished
۱۴:۰۰
Samsunspor
۱
۱
Adana Demirspor
Finished
۱۹:۳۰
Kayserispor
۱
۲
Trabzonspor
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Tercera Division
Santiago City
۴
۱
Deportes Union Companias
Finished
۰۰:۳۰
Comunal Cabrero
۰
۱
Municipal Salamanca
inprogress
۲۲:۳۰
CD Quillon
۲
۱
Deportes Valdivia
Finished
۱۹:۳۰
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۲
۳
Boyaca Chico
Finished
۰۴:۴۰
  New Zealand Northern Premier League
Hamilton Wanderers AFC
۲
۴
Western Springs AFC
Finished
۰۹:۰۰
Auckland United FC
۰
۱
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۱۵
Tauranga City United
۲
۱
West Coast Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Auckland City
۷
۳
Melville United
Finished
۰۶:۳۰
Manurewa AFC
۴
۳
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
  Brazil Serie B
Novorizontino SP
۲
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۱:۳۰
Operario PR
۱
۰
Avai
Finished
۰۳:۳۰
Santos FC Sao Paulo
-
-
Paysandu
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Botafogo SP
۱
۱
America Mineiro MG
Finished
۰۱:۳۰
Chapecoense SC
۱
۰
Ituano SP
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Bundesliga U19
TSG Hoffenheim U19
۴
۰
SV Sandhausen U19
Finished
۱۲:۳۰
Hansa Rostock U19
۱
۲
RB Leipzig U19
Finished
۱۳:۳۰
Borussia Dortmund U19
۴
۰
MSV Duisburg U19
Finished
۱۲:۳۰
Borussia Monchengladbach U19
۶
۰
Alemannia Aachen U19
Finished
۱۲:۳۰
Viktoria Koln U19
۳
۰
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۲:۳۰
Eintracht Frankfurt U19
۳
۰
FC Augsburg U19
Finished
۱۲:۳۰
Karlsruher SC U19
۰
۱
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۴:۳۰
TSV 1860 Munich U19
۳
۴
FC Kaiserslautern U19
Finished
۱۲:۰۰
SpVgg Greuther Furth U19
۱
۲
Nurnberg U19
Finished
۱۲:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۲
۰
VfL Wolfsburg U19
Finished
۱۳:۳۰
FC St. Pauli U19
۲
۳
Werder Bremen U19
Finished
۱۶:۳۰
FC Koln U19
۱
۰
SC Verl U19
Finished
۱۹:۳۰
  China Super League
Wuhan Three Towns
۰
۰
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۵
Shandong Luneng Taishan FC
۴
۱
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۱:۰۰
Chengdu Rongcheng FC
۳
۱
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۴:۳۰
Nantong Zhiyun
۰
۲
Shanghai Shenhua
Finished
۱۵:۳۰
  India Indian Super League
FC Goa
۲
۱
Chennaiyin FC
Finished
۱۷:۳۰
  England League One
Portsmouth
۱
۲
Wigan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Burton Albion
۳
۲
Reading
Finished
۱۷:۳۰
Bristol Rovers
۰
۲
Peterborough United
Finished
۱۷:۳۰
Northampton Town
۱
۲
Exeter City FC
Finished
۱۶:۳۰
Leyton Orient
۰
۱
Fleetwood Town
Finished
۱۷:۳۰
Cheltenham Town
۱
۲
Lincoln City
Finished
۱۷:۳۰
Blackpool FC
۳
۲
Barnsley FC
Finished
۱۷:۳۰
Carlisle United
۱
۳
Wycombe Wanderers
Finished
۱۷:۳۰
Charlton Athletic FC
۱
۱
Shrewsbury Town
Finished
۱۷:۳۰
Bolton Wanderers
۲
۰
Port Vale
Finished
۱۷:۳۰
Cambridge United
۰
۱
Derby County
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Copa De la Liga Profesional
Argentinos Juniors
۰
۱
Defensa y Justicia
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Corinthians U20
۰
۰
Sao Caetano U20
inprogress
۲۱:۳۰
Botafogo SP U20
۴
۰
AA Francana U20
inprogress
۲۱:۳۰
Santos FC U20
۱
۰
Maua FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Bragantino U20
۱
۱
Capivariano FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Palmeiras U20
۲
۱
Ibrachina U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Paulo FC U20
۴
۰
Gremio Osasco Audax EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
Kolkheti Poti
۲
۲
FC Dinamo Batumi
Finished
۲۰:۳۰
FC Samtredia
۰
۰
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۴:۳۰
FC Samgurali Tskaltubo
۳
۱
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Real Sociedad C
۰
۰
Athletic Bilbao B
Finished
۲۰:۳۰
AD San Juan Pamplona
۳
۰
Mutilvera
Finished
۱۸:۳۰
  Paraguay Primera Division
2 de Mayo
۰
۲
Cerro Porteno
Finished
۰۴:۰۰
Sol de America
۰
۳
Sportivo Luqueno
Finished
۰۱:۳۰
  Turkey 1. Lig
Giresunspor
۰
۳
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۶:۳۰
Bandirmaspor
۱
۱
Tuzlaspor
Finished
۱۴:۰۰
Eyupspor
۰
۰
Boluspor
Finished
۱۹:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
Escorpiones de Belen
۴
۴
Marineros de Puntarenas
Finished
۰۵:۳۰
  England Premier League 2
Tottenham Hotspur U21
۲
۲
Manchester United U21
Finished
۱۴:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Seoul Jungnang FC
۲
۴
Sejong Vanesse
Finished
۰۷:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۱
۲
Pyeongchang United
Finished
۰۸:۳۰
Seoul United FC
۱
۲
Jinju Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
  Hong Kong Premier League
Wofoo Tai Po
۰
۰
Kitchee
Finished
۱۰:۳۰
Southern District Rsa
۰
۲
Sham Shui Po FC
Finished
۱۰:۳۰
Lee Man Warriors FC
۲
۰
Hong Kong FC
Finished
۱۳:۳۰
  Kenya Premier League
Bandari FC
۰
۰
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۳۰
Kariobangi Sharks
۳
۰
Nzoia Sugar United
Finished
۱۳:۳۰
Kenya Police FC
۲
۱
Sofapaka
Finished
۱۶:۳۰
Bidco United
۱
۰
Posta Rangers FC
Finished
۱۳:۳۰
Shabana FC
۰
۰
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۵:۳۰
FC Talanta
۰
۳
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
  Spain LaLiga 2
SD Huesca
۱
۰
Real Zaragoza
inprogress
۲۲:۳۰
Elche
۲
۱
Real Sporting de Gijon
Finished
۲۰:۰۰
SD Amorebieta
۰
۳
Real Valladolid
Finished
۱۵:۳۰
Racing Santander
۰
۰
Levante
Finished
۱۷:۴۵
Villarreal CF B
۱
۰
Racing de Ferrol
Finished
۱۷:۴۵
  Uruguay Primera Division
Boston River
۱
۳
Penarol Montevideo
inprogress
۲۱:۳۰
Danubio
۱
۱
Cerro Largo FC
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League
Asteras Tripolis
۰
۲
Panetolikos FC
Finished
۲۰:۰۰
PAE APS Atromitos Athens
۱
۲
A.E. Kifisia F.C.
Finished
۲۰:۰۰
OFI FC
۲
۱
Volos NFC
Finished
۱۹:۰۰
  Iceland Urvalsdeild
KR Reykjavik
۰
۱
Fram Reykjavik
Finished
۱۹:۴۵
HK Kopavogur
۰
۲
FH Hafnarfjordur
Finished
۱۷:۳۰
  Bangladesh Premier League
Fortis Limited
۰
۱
Bashundhara Kings
Finished
۱۲:۳۰
Chittagong Abahani
۲
۱
Rahmatgonj MFS
Finished
۱۳:۱۵
Mohammedan Dhaka
۸
۰
Brothers Union
Finished
۱۳:۱۵
  Australia NPL ACT
Cooma Tigers
۲
۲
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۳۰
O'Connor Knights SC
۲
۱
Tuggeranong Utd
Finished
۰۸:۳۰
  Panama LPF
CD Arabe Unido
۰
۲
Alianza FC Panama
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Primera Nacional
San Martin Tucuman
۰
۰
Guillermo Brown
Finished
۰۲:۴۰
CA Estudiantes Caseros
۰
۱
CA All Boys
inprogress
۲۱:۳۰
CA Defensores Unidos
۲
۰
CA Defensores de Belgrano
inprogress
۲۲:۰۰
Atlanta
۳
۰
Almagro
Finished
۲۰:۰۵
  Mexico Liga MX Femenil
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
۳
۲
Leon (W)
Finished
۰۲:۳۰
Atlas (W)
۰
۱
Tigres U.A.N.L.(W)
Finished
۰۴:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Plaza Colonia
۱
۰
CA Rentistas
Finished
۰۱:۳۰
  England Southern League Premier Division Central
AFC Telford United
۶
۲
Berkhamsted FC
Finished
۱۷:۳۰
AFC Sudbury
۷
۱
Long Eaton United FC
Finished
۱۷:۳۰
Barwell FC
۳
۳
Redditch United FC
Finished
۱۷:۳۰
Kettering Town FC
۱
۰
Coalville Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Stratford Town
۱
۲
Bromsgrove Sporting
Finished
۱۷:۳۰
Needham Market
۰
۲
Mickleover Sports
Finished
۱۷:۳۰
Leiston Football Club
۱
۱
Leamington FC
Finished
۱۷:۳۰
Halesowen Town FC
۴
۳
St Ives Town
Finished
۱۷:۳۰
Stamford
۲
۰
Hitchin Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Stourbridge FC
۱
۰
Royston Town
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
PSV Eindhoven (W)
۵
۰
SC Heerenveen (W)
Finished
۱۸:۰۰
PEC Zwolle (W)
۲
۰
Telstar (W)
Finished
۱۵:۳۰
Ajax Amsterdam (W)
۰
۰
AZ Alkmaar (W)
Abandoned
۱۵:۳۰
  United States USL League One
Union Omaha
۰
۰
Charlotte Independence
inprogress
۲۲:۳۰
  Chile Primera Division
Cobresal Salvador
۰
۲
Nublense
inprogress
۲۲:۳۰
Union La Calera
۰
۱
Everton Vina del Mar
Finished
۰۴:۰۰
  Canada Premier League
Atletico Ottawa
۱
۰
Cavalry FC
inprogress
۲۱:۳۰
Pacific FC
۲
۰
Valour FC
Finished
۰۵:۳۰
  Hungary NB I
Diosgyor VTK
۵
۳
Debreceni VSC
inprogress
۲۱:۰۰
Puskas FC Academy
۵
۰
Paksi FC
Finished
۱۶:۰۰
Ferencvarosi TC
۰
۰
Kisvarda FC
Finished
۱۸:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Maccabi Haifa FC
۴
۱
Hapoel Beer-Sheva
Finished
۲۰:۳۰
Maccabi Tel-Aviv
۴
۰
Hapoel Haifa
Finished
۱۷:۳۰
Maccabi Petach Tikva
۴
۲
Hapoel Tel-Aviv
Finished
۲۰:۳۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۰
۲
Maccabi Bnei Raina
Finished
۱۸:۳۰
Maccabi Netanya
۱
۰
Hapoel Katamon Jerusalem
Finished
۱۸:۳۰
  South Africa Premier League
Orlando Pirates FC
۱
۰
Amazulu FC
Finished
۱۹:۰۰
Supersport United
۰
۱
Chippa United
inprogress
۲۱:۳۰
Sekhukhune United
۱
۰
Cape Town Spurs
Finished
۱۸:۳۰
Golden Arrows
۱
۱
Royal AM
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Nunawading City
۳
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
FC Melbourne Serbia
۱
۰
Doveton
Finished
۱۱:۴۵
Boroondara Carey Eagles
۰
۲
Box Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Beaumaris
۱
۲
Altona City
Finished
۰۸:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Kayserispor U19
۲
۱
Kasimpasa U19
Finished
۱۲:۳۰
Goztepe SK U19
۳
۲
Fatih Karagumruk U19
Finished
۱۲:۳۰
Trabzonspor U19
۶
۲
Torku Konyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Antalyaspor U19
۱
۳
MKE Ankaragucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Altay U19
۲
۱
Caykur Rizespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Samsunspor U19
۲
۱
Boluspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bodrumspor U19
۱
۰
Keciorengucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Bandirmaspor U19
۲
۲
Adanaspor FK U19
Finished
۱۲:۳۰
Galatasaray SK U19
۵
۱
Adana Demirspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Umraniyespor U19
۱
۰
Sakaryaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Istanbulspor U19
۲
۱
Sivasspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Yeni Malatyaspor U19
۲
۱
Ankaraspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Denizlispor U19
۱
۲
Pendikspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Gaziantep BB U19
۲
۰
Besiktas JK U19
Finished
۱۳:۳۰
Bursaspor U19
۱
۱
Eskisehirspor U19
Finished
۱۴:۳۰
Genclerbirligi U19
۸
۰
Bayrampasa U19
Finished
۱۴:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Para Hills Knights Reserves
۳
۲
Metro Stars Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Croatia Raiders Reserves
۲
۲
White City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Modbury Jets Reserves
۱
۲
Adelaide City Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Croydon Kings Reserves
۳
۰
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Campbelltown Reserves
۰
۱
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
  Australia NPL Victoria
Green Gully Cavaliers SC
۱
۲
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۶:۳۰
Manningham United Blues
۱
۳
Hume City
Finished
۰۸:۳۰
Dandenong Thunder SC
۰
۸
Avondale FC
Finished
۱۲:۳۰
Altona Magic
۱
۰
Melbourne Knights
Finished
۱۱:۴۵
  Australia Victoria Premier League 1 U23
North Geelong U23
۲
۰
Eastern Lions U23
Finished
۰۶:۱۵
Caroline Springs George Cross U23
۰
۴
Bentleigh Greens U23
Finished
۰۸:۴۵
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Palmeiras (W)
۲
۰
America Mineiro (W)
Finished
۰۲:۳۰
Real Brasilia FC (W)
۱
۰
Sao Paulo (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Kindermann (W)
۱
۲
Santos FC (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Fluminense RJ (W)
۰
۰
Botafogo RJ (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Metropolitanos FC
۲
۰
Angostura FC
Finished
۰۲:۳۰
Zamora FC
۰
۲
Portuguesa FC
Finished
۰۲:۳۰
Carabobo FC
۱
۰
Caracas FC
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie B
Chilangos FC
۳
۲
CD Mexiquense
Finished
۰۱:۳۰
Canoneros Marina
۰
۲
Chilpancingo
Finished
۱۹:۳۰
FC Santiago
۰
۰
Artesanos Metepec FC
Finished
۰۴:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Bucheon FC 1995
۱
۳
Busan I. Park
Finished
۰۸:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۱
۲
Cheongju City FC
Finished
۱۱:۰۰
  Czech Republic 3. Liga
1. FC Karlovy Vary
۶
۲
Sokol Hostoun
Finished
۱۹:۳۰
TJ Prestice
۳
۱
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۶:۰۰
Motorlet Praha
۰
۳
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۱:۴۵
FK Prepere
۲
۰
FC Kolin
Finished
۱۲:۰۰
FK Robstav
-
-
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۶:۰۰
Slovan Velvary
۱
۱
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۸:۳۰
Fk Arsenal Ceska Lipa
۳
۱
FK Pardubice B
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland Championship
Dundee United FC
۱
۰
Ayr United
Finished
۱۷:۳۰
Partick Thistle
۴
۰
Airdrieonians FC
Finished
۱۷:۳۰
Arbroath
۱
۲
Greenock Morton
Finished
۱۷:۳۰
Dunfermline
۰
۰
Queen's Park
Finished
۱۷:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Kairat Almaty
۱
۳
FK Aktobe
Finished
۱۷:۳۰
Ordabasy Shymkent
۱
۱
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
Finished
۱۵:۰۰
Zhenys
۱
۰
FC Turan
Finished
۱۲:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۱
۱
FC Atyrau
Finished
۱۲:۳۰
  Austria Bundesliga
Wolfsberger Athletik Club
۱
۱
SC Austria Lustenau
Finished
۱۸:۳۰
FK Austria Wien
۳
۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
Finished
۱۸:۳۰
SC Rheindorf Altach
۲
۲
FC Blau-Weiss Linz
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۳
۲
Partizan Belgrade
Finished
۱۹:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۴
۳
FK Cukaricki Stankom
Finished
۱۵:۳۰
FK TSC Backa Topola
۳
۲
FK Vojvodina Novi Sad
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Liga 3
Varzim SC
۰
۱
Atletico Clube de Portugal
inprogress
۲۱:۳۰
Sporting Covilha
۱
۲
Sporting Braga B
Finished
۱۳:۳۰
FC Alverca
۱
۱
Felgueiras 1932
Finished
۱۹:۳۰
Academica de Coimbra
۱
۰
Lusitania Lourosa
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 1. Division
FC Lyn Oslo
۱
۱
Valerenga IF Oslo
Finished
۱۹:۳۰
Sogndal IL
۱
۰
Moss
Finished
۱۷:۳۰
Egersund IK
۳
۱
Aalesunds FK
Finished
۱۷:۳۰
Levanger FK
۱
۲
Kongsvinger IL
Finished
۱۷:۳۰
Raufoss Fotball
۰
۱
Bryne FK
Finished
۱۷:۳۰
IK Start Kristiansand
۱
۱
Sandnes Ulf
Finished
۱۷:۳۰
Ranheim Trondheim
۲
۲
Asane IL Ulset
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
Real Madrid B
۲
۰
CD Alcoyano
inprogress
۲۱:۳۰
Algeciras CF
۲
۳
Antequera CF
Finished
۱۹:۳۰
Sanluqueno
۱
۰
Recreativo de Huelva
inprogress
۲۱:۳۰
  Poland 1. Division
OKS Odra Opole
۲
۰
Chrobry Glogow
inprogress
۲۱:۳۰
Gornik Leczna
۰
۱
Lechia Gdansk
Finished
۱۹:۰۰
GKS 71 Tychy
۱
۳
Resovia Rzeszow
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium First Amateur Division
Royal Antwerp II
۲
۱
Royal Knokke FC
inprogress
۲۱:۳۰
KSC Lokeren-Temse
۰
۲
Royal Excelsior Virton
inprogress
۲۱:۳۰
RAAL La Louviere
۲
۰
KAA Gent II
inprogress
۲۱:۳۰
Charleroi II
۲
۱
ROC de Charleroi-Marchienne
inprogress
۲۱:۳۰
Hoogstraten VV
۲
۰
Sint-Eloois-Winkel
inprogress
۲۱:۳۰
KSK Heist
۱
۱
URSL Vise
inprogress
۲۱:۳۰
  Belgium First Division A - Conference Group
KAA Gent
۲
۱
KV Mechelen
inprogress
۲۱:۳۰
KVC Westerlo
۳
۳
Standard Liege
Finished
۱۹:۴۵
Oud-Heverlee Leuven
۱
۰
K. Sint-Truidense
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie B
Bari
۱
۱
Pisa
Finished
۱۵:۳۰
Spezia
۰
۰
Sampdoria
Finished
۱۷:۴۵
Feralpisalo
۲
۵
Calcio Como
Finished
۱۵:۳۰
Brescia
۰
۰
Ternana
Finished
۱۵:۳۰
Ascoli
۰
۰
Modena
Finished
۱۵:۳۰
Catanzaro
۰
۰
Cremonese
Finished
۱۷:۴۵
Calcio Lecco
۱
۲
SSC Venezia
Finished
۱۷:۴۵
FC Sudtirol Bolzano
۰
۰
Cittadella
Finished
۱۷:۴۵
  England Northern Premier League
Marine
۴
۰
Atherton Collieries
Finished
۱۷:۳۰
Bamber Bridge
۳
۲
Whitby Town
Finished
۱۷:۳۰
Ilkeston FC
۳
۲
Morpeth Town
Finished
۱۷:۳۰
Radcliffe Borough
۱
۱
Basford Utd
Finished
۱۷:۳۰
Macclesfield FC
۲
۰
Workington AFC
Finished
۱۷:۳۰
Guiseley
۳
۱
FC United of Manchester
Finished
۱۷:۳۰
Hyde United FC
۲
۱
Matlock Town
Finished
۱۷:۳۰
Stafford Rangers
۰
۱
Ashton United
Finished
۱۷:۳۰
Worksop Town FC
۲
۱
Warrington Rylands
Finished
۱۷:۳۰
Bradford Park Avenue
۳
۳
Gainsborough Trinity
Finished
۱۷:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Miramar Rangers
۱
۱
Petone
Finished
۰۶:۰۰
Western Suburbs
۲
۳
Waterside Karori
Finished
۰۶:۰۰
Wellington Phoenix Reservers
۱
۶
Napier City Rovers
Finished
۰۴:۳۰
Stop Out Sports Club
۱
۶
Wellington Olympic
Finished
۰۶:۰۰
Island Bay United
۲
۳
North Wellington AFC
Finished
۰۷:۰۰
  Czech Republic 1st Division Women
AC Sparta Prague (W)
۲
۱
FC Slovacko (W)
Finished
۱۴:۳۰
SK Slavia Prague (W)
۴
۲
FC Slovan Liberec (W)
Finished
۱۵:۳۰
FC Viktoria Plzen (W)
۳
۴
SK DFO Pardubice (W)
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiva Brno Horni Herspice (W)
۳
۲
FC Banik Ostrava (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Edgeworth Eagles FC Reserves
۰
۰
Adamstown Rosebud Reserves
Cancelled
۰۷:۰۰
Valentine Phoenix Reserves
۰
۰
Newcastle Olympic Reserves
Cancelled
۰۹:۰۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Cobras
۲
۱
Western Strikers SC
Finished
۱۳:۰۰
Adelaide Victory
۲
۳
Fulham United FC
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۲
۰
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۱
۰
West Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۳
۰
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۲
۴
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
  United States MLS Next Pro League
St Louis City II
۲
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۳:۳۰
Toronto FC II
۱
۲
New England Revolution II
Finished
۰۲:۳۰
Crown Legacy FC
۰
۲
Orlando City II
Finished
۰۳:۰۰
  Mexico LIGA MX
Mazatlan FC
۰
۲
FC Juarez
Finished
۰۴:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۳
۱
Puebla
Finished
۰۶:۴۰
San Luis
۱
۵
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۶:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Britannia
۰
۱
SV Racing Club Aruba
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Cimarrones de Sonora FC II
۳
۰
Leones Negros de la Universidad de Guadalajara II
Finished
۰۴:۳۰
CF Orgullo Reynosa
۱
۱
Gavilanes FC Matamoros
Finished
۰۴:۱۵
Alacranes De Durango
۴
۱
Mineros de Fresnillo
Finished
۰۵:۳۰
Club Calor
۲
۰
Colima
Finished
۰۵:۰۰
  Australia Tasmania Super League Women
Riverside Olympic SC (W)
۲
۳
Launceston United (W)
Finished
۰۷:۴۵
Devonport Strikers (W)
۲
۰
South Hobart (W)
Finished
۰۵:۴۵
  Australia NPL Tasmania
Devonport City
۱
۱
South Hobart
Finished
۰۸:۰۰
Launceston City
۲
۱
Clarence Zebras
Finished
۱۰:۱۵
  Australia NPL South Australia
Campbelltown City
۰
۴
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Croatia Raiders
۳
۲
White City Beograd
Finished
۱۱:۰۰
  Australia NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۱
۲
Essendon Royals (W)
Finished
۰۹:۳۰
Boroondara Carey Eagles (W)
۴
۴
Heidelberg United (W)
Finished
۱۰:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۴
Preston Lions (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Gladesville Ryde Magic
۰
۱
Central Coast United
Finished
۱۰:۳۰
Hawkesbury City SC
۴
۵
Bankstown United FC
Finished
۱۲:۳۰
Sydney University SFC
۰
۱
Hurstville ZFC
Finished
۱۰:۳۰
Mt Druitt Town Rangers
۱
۱
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۲
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۴
۱
Fraser Park
Finished
۱۲:۳۰
Hakoah Sydney City East
۳
۲
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۰۰
Canterbury Bankstown FC
۴
۳
UNSW FC
Finished
۱۰:۳۰
Camden Tigers SC
۱
۱
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
Prospect United FC
۰
۳
Parramatta FC
Finished
۱۲:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۰
Macarthur Rams
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۲
۱
Bulls FC Academy
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland
Peninsula Power
۱
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۲:۰۰
Redlands United
۲
۴
Queensland Lions SC
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۰
۴
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۱:۴۵
  Italy Serie C, Group A
Legnago Salus
۰
۰
US Alessandria 1912
Finished
۲۰:۰۰
Fiorenzuola
۱
۱
Padova
Finished
۲۰:۰۰
AC Renate
۰
۲
Giana Erminio
Finished
۲۰:۰۰
Atalanta U23
۳
۰
AC Pro Sesto
Finished
۲۰:۰۰
Vicenza
۲
۰
AC Trento
Finished
۲۰:۰۰
Lumezzane
۴
۳
Mantova
Finished
۲۰:۰۰
US Pergolettese
۱
۱
Albinoleffe
Finished
۲۰:۰۰
Pro Patria
۱
۳
Virtus Verona
Finished
۲۰:۰۰
Triestina Calcio
۲
۲
Novara
Finished
۲۰:۰۰
Pro Vercelli
۲
۰
F.C. Arzignano Valchiampo
Finished
۲۰:۰۰
  Austria Regionalliga Middle
Union Gurten
۱
۱
SC Sparkasse Elin Weiz
Finished
۱۷:۳۰
St. Anna
۳
۱
LASK Linz II
Finished
۲۰:۳۰
  Malta Premier League
Sliema Wanderers FC
۰
۰
Naxxar Lions FC
Finished
۱۷:۴۵
Marsaxlokk
۱
۰
Floriana FC
Finished
۱۷:۴۵
Gzira United FC
۰
۰
Birkirkara FC
Finished
۱۵:۳۰
Hamrun Spartans FC
۴
۱
St Lucia F.C.
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga I Relegation Group
FC U Craiova 1948
۱
۱
FC Dinamo Bucuresti
Finished
۱۸:۰۰
Politehnica Iasi
۳
۱
SC FC Voluntari SA
Finished
۱۵:۳۰
  Slovenia 2.SNL
NK Fuzinar Ravne
۰
۲
ND Gorica
Finished
۱۸:۳۰
NK Bilje
۰
۲
NK Nafta Lendava
Finished
۱۸:۳۰
  Poland Ekstraklasa
KS Ruch Chorzow
۲
۳
Widzew Lodz
Finished
۱۹:۰۰
Zaglebie Lubin SSA
۰
۱
Jagiellonia Bialystok SSA
inprogress
۲۱:۳۰
Pogon Szczecin
۰
۲
Piast Gliwice
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Federacion Women
Eibar B (W)
۶
۰
Bizkerre B (W)
Finished
۱۹:۳۰
CD Don Benito (W)
۴
۱
Cd Oceja (W)
Finished
۱۳:۳۰
Cadiz CF (W)
۵
۲
CD Samper (W)
Finished
۱۴:۱۵
Fundacion CD Tenerife B (W)
۴
۰
CD Argual (W)
Finished
۱۹:۰۰
Real Aviles CF (W)
۱
۲
Lostrego CF (W)
Finished
۱۹:۰۰
Victoria CF Coruna (W)
۱
۰
Sporting Gijon II (W)
Finished
۱۹:۳۰
Ciudad Alcala CF (W)
۰
۲
CF Extremadura (W)
Finished
۱۹:۳۰
CD Valdefierro (W)
۰
۰
CE Seagull (W)
Finished
۱۹:۳۰
UD San Antonio Pureza (W)
۰
۰
UD Geneto Del Teide (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Tartu Kalev
۷
۳
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۹:۳۰
Johvi FC Phoenix
۲
۵
FC Kuressaare II
Finished
۱۵:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۵
۲
Nomme Kalju II
Finished
۱۹:۳۰
  Faroe Islands Premier League
KI Klaksvík
۳
۰
B68 Toftir
inprogress
۲۱:۰۰
  Chile Primera B
Magallanes
۰
۲
San Marcos de Arica
Finished
۲۰:۰۰
Deportes Temuco
۰
۰
San Luis de Quillota
inprogress
۲۲:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Tampere United
۵
۱
Ilves II
Finished
۲۰:۰۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۳
۱
SexyPoxyt
Finished
۱۳:۳۰
HJS Akatemia
۲
۱
TPV Tampere
Finished
۱۸:۰۰
EBK
۱
۶
Inter Turku II
Finished
۱۷:۳۰
VJS Vantaa
۳
۱
FC Honka
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
Deportiva Venados
۴
۲
Montaneses FC
Finished
۲۰:۳۰
Petroleros de Salamanca
۱
۰
Cafetaleros De Chiapas
Finished
۰۴:۳۰
Sporting Canamy
۰
۲
Jaibos Tampico Madero
Finished
۰۲:۳۰
Inter Playa del Carmen
۱
۰
Lobos ULMX
Finished
۰۲:۳۵
  Mauritania Division 1
ASC Entou
۳
۴
Kaedi FC
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Club Rapido de Bouzas
۱
۲
Polvorin FC
Finished
۲۱:۰۰
Pontevedra B
۲
۱
Bergantinos CF
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Ykkosliiga
Jippo Joensuu
۱
۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۱۶:۳۰
SJK Akatemia
۰
۱
FF Jaro
Finished
۱۶:۳۰
Jarvenpaan Palloseura
۳
۱
PK-35 Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
FC TPS Turku
۱
۰
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium U21 Pro League
Patro Eisden Maasmechelen U21
۳
۱
Sint-Truidense U21
inprogress
۲۱:۳۰
Waasland-Beveren U21
۱
۲
Westerlo U21
Finished
۱۵:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
Athlone Town (W)
۲
۰
Sligo Rovers (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Shamrock Rovers (W)
۴
۰
DLR Waves (W)
Finished
۱۸:۳۰
Galway (W)
۴
۰
Glentoran Belfast United (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Boca Unidos
۰
۰
Sol de America de Formosa
inprogress
۲۲:۳۰
Ferro Carril Oeste General Pico
۰
۰
Gutierrez SC
inprogress
۲۲:۳۰
  Uganda Premier League
Bul FC
۲
۰
Express FC
Finished
۱۶:۳۰
  Bahrain 2nd Division
Etehad Al Reef
۱
۶
A'Ali FC
Finished
۱۹:۳۰
Umm Al Hassam
۰
۲
Budaiya
Finished
۱۹:۳۰
Bahrain SC
۱
۱
Malkiya Club
Finished
۱۹:۳۰
  Lebanon Lebanon Cup
Al Ahli Nabatieh
۰
۱
Tripoli SC
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Busan Transport Corp
۲
۳
Gimhae City
Finished
۰۸:۳۰
Chuncheon FC
۲
۰
Ulsan Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Daegu FC Reserves
۱
۴
Siheung Citizen
Finished
۰۸:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Aumund-Vegesack
-
-
KSV Vatan Sport Bremen
Finished
۱۶:۰۰
OSC Bremerhaven
۲
۰
Brinkumer SV
Finished
۱۴:۳۰
TuRa Bremen
۰
۳
SC Vahr Blockdiek
Finished
۱۵:۳۰
Ts Woltmershausen
۳
۴
SV Hemelingen
Finished
۱۴:۳۰
SV Werder Bremen II
۵
۰
Leher Bremerhaven
Finished
۱۵:۳۰
  Chile Segunda Division
CD Arturo Fernandez Vial
۰
۰
Real Juventud San Joaquin
Finished
۰۲:۳۰
Deportes Linares
۰
۲
General Velasquez
Finished
۲۰:۰۰
Melipilla
۰
۰
CD Puerto Montt
inprogress
۲۲:۳۰
  United States NWSL
Orlando Pride SC (W)
۱
۰
San Diego Wave (W)
Finished
۰۳:۳۰
Washington Spirit (W)
۲
۰
NJ/NY Gotham FC (W)
Finished
۲۰:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Canterbury United
۰
۱
Nelson Suburbs FC
Finished
۰۵:۳۰
Christchurch United
۵
۰
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
Nomads United
۰
۴
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۱۵
Cashmere Technical
۴
۲
Selwyn United
Finished
۰۶:۱۵
  Australia NPL New South Wales U20
Sutherland Sharks U20
۲
۲
Manly United FC U20
Finished
۰۷:۴۵
Dunbar Rovers U20
۴
۲
Macarthur Rams U20
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۲
۰
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۰۰
Mt Druitt Town Rangers U20
۱
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۱
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
St George Saints U20
۲
۲
Hills United FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۳
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۲:۳۰
  Japan J3 League
Matsumoto Yamaga FC
۲
۱
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۸:۳۰
Grulla Morioka
۱
۱
F.C. Ryukyu
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Armadale U20
۴
۰
Perth U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۱
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Western Knights U20
۱
۳
Olympic Kingsway U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth RedStar U20
۵
۰
Fremantle City FC U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۰
۰
Stirling Macedonia U20
inprogress
۰۸:۳۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Gosnells City Reserves
۴
۲
Mandurah City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Gwelup Croatia SC Reserves
۲
۲
UWA-Nedlands FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Manningham Utd Blues U23
۷
۱
Hume City U23
Finished
۰۶:۱۵
Green Gully U23
۷
۱
Port Melbourne U23
Finished
۰۹:۰۰
Dandenong Thunder U23
۱
۲
Avondale U23
Finished
۱۰:۰۰
Altona Magic U23
۳
۲
Melbourne Knights U23
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۱
۳
Logan Lightning U23
Finished
۰۹:۱۵
Moreton City Excelsior II U23
۲
۱
Southside Eagles U23
Finished
۱۰:۱۵
Eastern Suburbs U23
۴
۱
Broadbeach United U23
Finished
۱۳:۱۵
Ipswich FC U23
۳
۰
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۱۵
Peninsula Power U23
۲
۴
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۹:۴۵
  China Jia League
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۰:۳۰
Liaoning Tieren FC
۲
۱
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۰:۳۰
Shanghai Jiading
۱
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۱:۰۰
  Australia NPL Western Australia
Armadale
۱
۱
Perth
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۳
۱
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Perth RedStar FC
۲
۳
Fremantle City FC
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۲
۰
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Bayswater City
۵
۲
Perth Glory NPL
Finished
۱۰:۳۰
Western Knights SC
۳
۳
Kingsway Olympic
Finished
۱۰:۳۰
  Czech Republic MSFL
TJ Tatran Bohunice
۰
۱
CSK Uhersky Brod
Finished
۱۱:۴۵
FC Slovan Rosice
۰
۰
Frydek Mistek
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Inter Milan U19
۳
۰
Cagliari U19
Finished
۱۲:۳۰
Atalanta U19
۰
۱
Juventus U19
Finished
۱۴:۳۰
Genoa U19
۳
۲
Fiorentina U19
Finished
۱۶:۳۰
Roma U19
۴
۰
Sassuolo U19
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Real Madrid U19
۴
۰
Fuenlabrada U19
Finished
۱۳:۳۰
CF Rayo Majadahonda U19
۰
۲
AD Alcorcon U19
Finished
۱۸:۰۰
UD San Sebastian de los Reyes U19
۰
۲
Atletico Madrid U19
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Baiano U20
Vitoria BA U20
۲
۳
EC Estrela de Marco U20
Finished
۱۴:۳۰
Ypiranga PE U20
۰
۰
EC Bahia U20
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Alagoinhas U20
۰
۱
AD Bahia de Feira U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Regionalliga West
SC Paderborn 07 II
۰
۱
TSV Alemannia Aachen
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Koln II
۰
۳
SSVg Velbert
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Duren
۲
۲
Fortuna Koln
Finished
۱۵:۳۰
FC Wegberg-Beeck
۲
۳
SC Wiedenbruck
Finished
۱۵:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
-
-
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۰
۰
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۵:۳۰
FC Bocholt 1900
۵
۰
Rot-Weiss Ahlen
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Magic United TFA
۴
۲
Taringa Rovers
Finished
۰۹:۳۰
Souths United
۰
۱
North Star
Finished
۱۱:۳۰
Holland Park Hawks
۳
۲
Samford Rangers FC
Finished
۱۳:۰۰
Maroochydore Swans FC
۶
۱
Bayside United
Finished
۱۱:۳۰
  Germany Bundesliga Women
Eintracht Frankfurt (W)
۴
۱
1. FC Nurnberg (W)
Finished
۱۵:۳۰
SG Essen (W)
۲
۱
TSG 1899 Hoffenheim (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Norway Toppserien Women
Asane Fotball (W)
۰
۳
SK Brann (W)
Finished
۱۵:۳۰
Roa (W)
۰
۲
Valerenga (W)
Finished
۱۴:۳۰
Kolbotn (W)
۰
۱
Rosenborg BK (W)
Finished
۱۸:۱۵
Arna-Bjørnar (W)
۱
۲
Stabaek IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria Ligue 2
Temouchent
۱
۰
MCB Oued Sly
Finished
۱۷:۳۰
ESM Kolea
۲
۳
SC Mecheria
Finished
۱۷:۳۰
Olympique Medea
۱
۳
RC Kouba
Finished
۱۷:۳۰
SKAF Khemis Miliana
۱
۲
ES Mostaganem
Finished
۱۷:۳۰
NA Hussein Dey
۱
۰
RC Arba
Finished
۱۷:۳۰
JSM Tiaret
۱
۱
WA Boufarik
Finished
۱۷:۳۰
WA Mostaganem
۲
۰
GC Mascara
Finished
۱۷:۳۰
  France National 2, Group B
Paris 13 Atletico
۳
۰
Libourne
Finished
۱۶:۳۰
St Pryve St Hilaire
۰
۱
Angouleme Charente FC
Finished
۱۹:۳۰
Angers II
۲
۲
Trelissac
Finished
۱۹:۳۰
  England Super League 2 Women
Blackburn Rovers (W)
۱
۰
Watford (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Laci
۱
۲
KF Egnatia
Finished
۱۶:۳۰
KF Partizani Tirana
۲
۰
Dinamo Tirana
Finished
۱۹:۳۰
KS Teuta Durres
۰
۰
KS Vllaznia Shkoder
Finished
۱۹:۳۰
  Ethiopia Premier League
Dire Dawa
۱
۰
Shashemene Kenema City
Finished
۱۶:۳۰
Wolaita Dicha FC
۱
۰
Kedus Giorgis
Finished
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
NK Siroki Brijeg
۴
۱
FK Igman Konjic
Finished
۱۵:۰۰
FK Sarajevo
۰
۰
FK Borac Banjaluka
inprogress
۲۲:۱۵
Sloga Doboj
۰
۲
HSK Zrinjski Mostar
Finished
۱۷:۳۰
  Germany 3.Liga
1.FC Dynamo Dresden
۰
۲
Viktoria Koln 1904
Finished
۱۵:۳۰
Hallescher FC
۱
۰
SC Verl 1924
Finished
۱۵:۳۰
FC Ingolstadt 04
۲
۰
MSV Duisburg
Finished
۱۸:۰۰
TSV 1860 Munchen
۱
۱
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۵:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۲
۱
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۵:۳۰
VfB Lubeck
۰
۵
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
Greuther Furth II
۲
۱
DJK Vilzing
Finished
۱۵:۳۰
Spvgg Ansbach
۰
۲
Bayern Munich II
Finished
۱۵:۳۰
Turkgucu Munchen
۰
۲
Nurnberg II
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۰
SV Schalding-Heining
Finished
۱۵:۳۰
TSV Aubstadt
۰
۲
FV Illertissen
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Seneca U19
۲
۱
Sporting Atletico U19
Finished
۱۵:۰۰
Xerez Deportivo FC U19
۳
۱
UCD Canada Atletico U19
Finished
۱۴:۴۵
  Scotland Scottish FA Cup
Aberdeen FC
۳
۴
Celtic FC
Finished
۱۵:۰۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Brondby (W)
۱
۱
Koge (W)
Finished
۱۴:۳۰
Osterbro IF (W)
۱
۱
B93 Kopenhagen (W)
Finished
۱۶:۰۰
Naestved HG (W)
۱
۱
Aalborg Bk (W)
Finished
۱۵:۳۰
Fc Thy-Thisted (W)
۰
۰
Odense Q (W)
Finished
۱۵:۳۰
  England National League North
Bishop's Stortford
۰
۰
Curzon Ashton
Finished
۱۷:۳۰
Rushall Olympic
۰
۰
Warrington Town
Finished
۱۷:۳۰
Gloucester City FC
۱
۲
Scunthorpe United
Finished
۱۷:۳۰
Farsley Celtic F.C.
۲
۰
Buxton
Finished
۱۷:۳۰
Spennymoor Town
۳
۰
Kings Lynn
Finished
۱۷:۳۰
Scarborough Athletic
۰
۱
Alfreton Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Blyth Spartans FC
۱
۵
Brackley Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Chester FC
۰
۰
Darlington
Finished
۱۷:۳۰
South Shields
۳
۰
Southport FC
Finished
۱۷:۳۰
Hereford FC
۰
۲
Boston United FC
Finished
۱۷:۳۰
Peterborough Sports
۱
۳
Chorley
Finished
۱۷:۳۰
Banbury United FC
۰
۳
Tamworth FC
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Monsoon FC
۲
۱
EC Pelotas
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium Super League Women
Standard Liege (W)
۰
۳
OH Leuven (W)
Finished
۲۰:۳۰
Genk (W)
۱
۱
Club Brugge (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko A
FC Kiffen
۲
۴
Atlantis H II
Finished
۱۸:۰۰
FC Futura
۳
۷
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۶:۳۰
NJS
۰
۲
Lahden Reipas
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Primera A Women
Ferro Carril Oeste (W)
۴
۱
Platense (W)
Finished
۱۸:۳۰
Boca Juniors (W)
۲
۱
Newell's Old Boys (W)
Finished
۱۷:۳۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
۳
۰
Huracan (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Rosario Central (W)
۰
۱
CA Independiente (W)
inprogress
۲۲:۰۰
  Ukraine Premier League
FC Vorskla Poltava
۰
۲
Kolos Kovalivka
Finished
۱۸:۳۰
FC Chornomorets Odessa
۱
۲
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۶:۰۰
  Czech Republic FNL
FK Pribram
۱
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۸:۳۰
Vyskov
۱
۱
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۱:۴۵
SK Lisen
۱
۲
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۱۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
FK Sloboda Tuzla
۰
۰
Radnik Hadzici
Finished
۱۸:۳۰
FK Rudar Kakanj
۳
۰
Gradina Srebrenik
Finished
۱۸:۳۰
Sloboda Mrkonjic Grad
-
-
Sutjeska Foca
Finished
۱۸:۰۰
FK BSK Banja Luka
۱
۲
FK Ljubic Prnjavor
Finished
۱۸:۰۰
Famos Vojkovici
۰
۰
Radnik Bijeljina
Finished
۱۸:۰۰
FK Laktasi
۵
۱
Velez Nevesinje
Finished
۱۸:۰۰
FK Borac Kozarska Dubica
۱
۲
FK Slavija Sarajevo
Finished
۱۸:۰۰
FK Leotar Trebinj
۳
۲
FK Romanija Pale
Finished
۱۸:۰۰
FK Drina Zvornik
۳
۰
Rudar Prijedor
Finished
۱۸:۰۰
HNK Tomislav
۱
۱
NK Celik Zenica
Finished
۱۸:۳۰
NK Bratstvo Gracanica
۶
۳
FK Gornji Rahic
Finished
۱۸:۳۰
Vis Simm-Bau
۴
۲
NK Mladost Doboj Kakanj
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia Super Liga
DAC Dunajska
۰
۰
MFK Ruzomberok
Finished
۱۹:۳۰
MFK Zemplin Michalovce
۱
۳
MFK Skalica
Finished
۱۹:۳۰
Podbrezova
۱
۲
MSK Zilina
Finished
۱۷:۰۰
FC Vion Zlate Moravce
۰
۱
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۹:۳۰
  France National 3
Montpellier II
۰
۰
Rousset-Ste Victoire
Finished
۱۹:۳۰
Dijon II
۱
۱
La Chapelle
Finished
۱۹:۳۰
CMS Oissel
۱
۱
Caen AS PTT
Finished
۱۹:۳۰
US Colomiers
۲
۲
FC Girondins Bordeaux II
Finished
۱۹:۳۰
St-Maur Lusitan
۵
۰
Mainvilliers
Finished
۱۹:۳۰
Onet le Chateau
۱
۲
Pau FC II
Finished
۱۹:۳۰
AS Montlouis
۲
۱
US Chateauneuf sur Loire
Finished
۲۰:۳۰
AS Prix Les Mezieres
۱
۲
FCO Strasbourg Koenigshoffen
Finished
۱۶:۳۰
Chateauroux II
۲
۰
Tours FC
Finished
۱۶:۳۰
Stade Plabennecois
۰
۲
Rennes II
Finished
۱۹:۳۰
Stade Bordelais
۳
۱
US Lege Cap Ferret
Finished
۲۰:۳۰
Marcquois
۱
۰
Jeanne d Arc de Drancy
inprogress
۲۱:۳۰
  Cyprus 1. Division
AE Zakakiou
۲
۵
Karmiotissa Pano Polemidion
Finished
۱۹:۳۰
Apollon Limmassol FC
۴
۱
AEL Limassol
Finished
۲۰:۰۰
  Netherlands Derde Divisie
VV Hoogeveen
۳
۲
HSV ODIN '59
Finished
۱۹:۳۰
GVV Unitas
۲
۱
BVV Barendrecht
Finished
۱۹:۳۰
  Thailand Thai League 1
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۱
۱
Chonburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Police Tero FC
۱
۰
Uthai Thani FC
Finished
۱۵:۰۰
Ratchaburi FC
۱
۴
Buriram United FC
Finished
۱۶:۳۰
Khon Kaen United
۱
۱
Trat FC
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Yupanqui
۱
۰
CSD Central Ballester
inprogress
۲۲:۰۰
Defensores de Cambaceres
۰
۱
CA Atlas
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Deportivo Merlo
۰
۰
Club Atletico Acassuso
inprogress
۲۲:۰۰
Canuelas
۰
۲
CD UAI Urquiza
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Armenio
۱
۰
Sportivo Italiano
inprogress
۲۲:۰۰
  Mali Premiere Division
Olympique Bamako
۰
۱
USFAS Bamako
inprogress
۲۲:۰۰
AS Bakaridjan
۲
۰
US Bougouba
Finished
۲۰:۰۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
Dynamo Puerto FC
-
-
Fundacion Aifi
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
FC Rosengard
۲
۱
Onsala BK
Finished
۱۴:۳۰
Eskilsminne IF
۱
۳
Jonkopings Sodra
Finished
۱۷:۳۰
Oskarshamns Aik
۱
۱
Torslanda IK
Finished
۱۷:۳۰
Lunds BK
۳
۲
FC Trollhaettan
Finished
۱۷:۳۰
  France National 2, Group C
US St. Malo
۲
۰
Chateaubriant
Finished
۱۹:۳۰
Racing Club de France
۰
۲
Dinan-Lehon FC
Finished
۱۹:۳۰
AS Beauvais Oise
۰
۳
Guingamp II
Finished
۱۹:۳۰
FC Lorient 2
۳
۲
US Granville
Finished
۲۰:۰۰
  Germany Verbandsliga
SV Schott Jena
۰
۳
FC Wacker 1914 Teistungen
Finished
۱۴:۳۰
TB Jahn Zeiskam 1896
۳
۰
FC Bienwald Kandel
Finished
۱۷:۳۰
  Poland IV Liga
Korona Kielce II
۱
۰
GKS Rudki
Finished
۱۳:۰۰
Ruch Radzionkow
۶
۱
Szombierki Bytom
Finished
۲۰:۴۹
  Germany Oberliga NOFV Nord
Lichtenberg 47
۱
۲
RSV Eintracht 1949
Finished
۱۴:۳۰
FC Anker Wismar
۶
۲
Rostocker FC
Finished
۱۴:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Victoria
۰
۱
Lobos UPNFM
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Victoria State League 1
South Springvale
۴
۰
Casey Comets
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Redlands United U23
۰
۵
Queensland Lions U23
Finished
۰۹:۱۵
WDSC Wolves U23
۶
۲
Moreton City Excelsior U23
Finished
۰۹:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Metro United FC Reserves (W)
۴
۲
Adelaide City Reserves (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Mount Gravatt Hawks
۶
۲
North Pine
Finished
۱۱:۳۰
Western Spirit
۱
۵
Virginia United
Finished
۱۰:۴۵
  Australia Queensland Premier League
Ipswich FC
۴
۲
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۳۰
Eastern Suburbs
۲
۱
Broadbeach United
Finished
۱۱:۰۰
Brisbane Strikers
۴
۱
Logan Lightning
Finished
۱۱:۳۰
Moreton City Excelsior FC 2
۳
۱
Southside Eagles
Finished
۱۲:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persik Kediri
۱
۱
Persita Tangerang
Finished
۱۱:۳۰
Persib Bandung
۳
۱
Persebaya Surabaya
Finished
۱۱:۳۰
Bali United Pusam
۲
۱
Bhayangkara Surabaya United
Finished
۱۵:۳۰
PSS Sleman
۲
۳
Dewa United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Dukla Praha U19
۳
۲
FC Slovan Liberec U19
Finished
۱۱:۴۵
Ceske Budejovice U19
۲
۳
Slavia Prague U19
Finished
۱۲:۰۰
FC Slovacko U19
۲
۱
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۱:۳۰
Mlada Boleslav U19
۲
۳
Sparta Prague U19
Finished
۱۱:۳۰
Sigma Olomouc U19
۷
۰
Karvina U19
Finished
۱۲:۳۰
Fastav Zlin U19
۳
۱
Frydek-Mistek U19
Finished
۱۲:۳۰
Vysocina Jihlava U19
۱
۳
Zbrojovka Brno U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Pardubice U19
۰
۳
Banik Ostrava U19
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
SK Ujezd Praha 4
۱
۱
Brandys Nad Labem
Finished
۱۱:۴۵
MFK Chrudim B
۳
۲
Letohrad
Finished
۱۱:۴۵
FC Chomutov
۱
۱
Admira Praha II
Finished
۱۱:۴۵
SK Benesov
۱
۵
Velke Hamry
Finished
۱۱:۴۵
SK Hrebec
۱
۴
Louny
Finished
۱۱:۴۵
SK Petrin Plzen
۴
۱
Slavoj Cesky Krumlov
Finished
۱۱:۴۵
SK Mondi Steti
۰
۳
FK Olympie Brezova
Finished
۱۱:۴۵
SFK Vrchovina
۶
۰
TJ Dalnice Sperice
Finished
۱۷:۳۰
Novy Jicin
۲
۰
TJ Skatice
Finished
۱۷:۳۰
FC Spartak Velka Bites
۵
۱
SK Lisen B
Finished
۱۷:۳۰
Jiskra Rymarov
۱
۱
FK Nove Sady
Finished
۱۷:۳۰
1. HFK Olomouc
۲
۲
SFK Holesov
Finished
۱۷:۳۰
Bzenec
۴
۰
Slavicin
Finished
۱۷:۳۰
Hvezda Cheb
۱
۴
Neratovice Byskovice
Finished
۱۷:۳۰
Valasske Mezirici
۰
۴
SFC Opava 2
Finished
۱۷:۳۰
FSC Stara Rise
۰
۲
TJ Sokol Lanzhot
Finished
۱۷:۳۰
FC Vsetin
۳
۳
FK Viktorie Prerov
Finished
۱۷:۳۰
FC Kostelec Na Hane
۰
۶
Sternberk
Finished
۱۷:۳۰
Hlubina
۳
۰
MFK Vitkovice
Finished
۱۷:۳۰
Spartak Sobeslav
۵
۲
FK Komarov
Finished
۱۸:۳۰
Tachov
۱
۰
SK Senco Doubravka
Finished
۱۸:۳۰
Ostrov
۲
۰
FK Meteor Praha VIII
Finished
۱۸:۳۰
FK Horovicko
۰
۱
Mar Lazne
Finished
۱۸:۳۰
SK Vysoke Myto
۲
۱
FC Slavia HK
Finished
۱۸:۳۰
FC Rokycany
۲
۰
SK Otava Katovice
Finished
۱۸:۳۰
  Algeria Cup Women
CS Constantine (W)
۱
۱
Afak Relizane (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Cesena U19
۴
۰
Bari U19
Finished
۱۲:۴۵
AC Pisa U19
۱
۰
Ascoli U19
Finished
۱۲:۳۰
Spezia U19
۲
۲
Benevento Calcio U19
Finished
۱۲:۴۵
Ternana U19
۱
۲
Crotone U19
Finished
۱۲:۳۰
Udinese U19
۴
۱
Renate U19
Finished
۱۲:۳۰
Cosenza Calcio U19
۱
۱
Palermo U19
Finished
۱۵:۳۰
Como U19
۳
۱
Alessandria U19
Finished
۱۶:۰۰
SS Monopoli 1966 U19
۰
۳
Virtus Entella U19
Finished
۱۶:۳۰
Reggiana U19
۰
۲
LR Vicenza U19
Finished
۱۶:۳۰
Pescara U19
۳
۰
Perugia U19
Finished
۱۶:۳۰
Napoli U19
۵
۱
US Salernitana U19
Finished
۱۶:۳۰
Brescia U19
۳
۱
Padova U19
Finished
۱۶:۳۰
Cremonese U19
۲
۲
AC FeralpiSalo U19
Finished
۱۶:۳۰
Albinoleffe U19
۰
۲
Venezia FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Sudtirol U19
۲
۱
Spal U19
Finished
۱۷:۰۰
  Australia NPL New South Wales
St George City FA
۲
۰
Central Coast Mariners NPL
Finished
۱۲:۴۵
Sutherland Shire Sharks
۱
۲
Manly United FC
Finished
۱۰:۰۰
St. George Saints
۱
۰
Hills United FC
Finished
۱۲:۳۰
  Greece U19 Super League
Panaitolikos U19
۲
۱
Panserraikos U19
Finished
۱۱:۳۰
Asteras Tripolis U19
۱
۰
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۱:۳۰
PAOK Salonika U19
۰
۱
OFI Crete U19
Finished
۱۷:۰۰
Atromitos U19
۴
۳
Kifisias FC U19
Finished
۱۱:۳۰
Panathinaikos U19
۳
۰
PAS Giannina U19
Finished
۱۵:۰۰
  Australia South Australia Premier League Women
Metro United (W)
۲
۱
Adelaide City (W)
Finished
۱۳:۱۵
West Torrens Birkalla SC (W)
۲
۱
FFSA NTC (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Poland 1 Liga Women
Resovia Rzeszow (W)
۱
۰
Legia Warsaw (W)
Finished
۱۳:۳۰
KS Polonia Sroda Wlkp (W)
۳
۰
Bielawianka Bielawa (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Duneberger SV
۱
۶
TuRa Harksheide
Finished
۱۴:۳۰
FC Tuerkiye
۶
۱
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۵:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Relegation Group
Dinaz Vyshgorod
۱
۰
Khust FC
Finished
۱۳:۱۵
FC Hirnyk Sport Koms
۱
۱
Podillia Khmelnytskyi
Finished
۱۴:۰۰
FC Metalurg Zaporizhya
۰
۵
Bukovyna Chernivtsi
Finished
۱۲:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
AZS UJ Krakow (W)
۲
۳
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۴:۳۰
Slask Wroclaw (W)
۲
۲
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
Finished
۱۳:۳۰
GKS Katowice (W)
۵
۱
Pogon Tczew (W)
Finished
۱۴:۳۰
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۶
۱
KKPK Medyk Konin (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Austria Regionalliga West
SCR Altach II
۱
۱
FC Pinzgau Saalfelden
Finished
۱۴:۱۵
TSV St. Johann
۲
۲
FC Kufstein
Finished
۱۸:۳۰
SV Austria Salzburg
۴
۱
SC Rothis
Finished
۱۷:۳۰
Dornbirner SV
۰
۴
SPG Motz/Silz
Finished
۱۸:۳۰
SC Imst
۲
۱
SV Wals-Grünau
Finished
۱۸:۳۰
VfB Hohenems
۵
۰
RW Rankweil
Finished
۱۸:۳۰
  Poland II Liga
Olimpia Grudziadz
۱
۰
Wisla Pulawy
Finished
۱۴:۰۰
Sandecja Nowy Sacz
۰
۱
KS Hutnik Krakow
Finished
۱۹:۰۰
  Switzerland U19 League
BSC Young Boys Bern U19
۴
۳
FC Luzern U19
Finished
۱۴:۰۰
FC Zurich U19
۶
۳
Servette U19
Finished
۱۵:۳۰
  Bulgaria Premier League Women
NSA Sofia (W)
۲
۱
LP Super Sport Sofia (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Slask Wroclaw II
۲
۰
Gornik Zabrze II
Finished
۱۳:۳۰
Rakow II Czestochowa
۰
۰
Odra Bytom Odrzanski
Finished
۱۴:۰۰
Rekord Bielsko-Biala
۳
۰
Sleza Wroclaw
Finished
۱۵:۳۰
Gornik Polkowice
۲
۱
Gwarek Tarnowskie Gory
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia U19 Liga
FK Pohronie U19
۳
۰
Kosice U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Dukla Banska Bystrica U19
۲
۱
FC Vion Zlate Moravce U19
Finished
۱۲:۳۰
  Algeria Youth League
Olympique Medea U21
۰
۱
RC Kouba U21
Finished
۱۳:۳۰
JSM Tiaret U21
۱
۱
WA Boufarik U21
Finished
۱۳:۳۰
JS Guir U21
۲
۱۰
ASM Oran U21
Finished
۱۳:۳۰
NA Hussein Dey U21
۱
۰
RC Arba U21
Finished
۱۳:۳۰
Temouchent U21
۰
۳
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Mostaganem U21
۳
۱
GC Mascara U21
Finished
۱۳:۳۰
SKAF Khemis Miliana U21
۱
۰
ES Mostaganem U21
Finished
۱۳:۳۰
  Portugal Liga Segunda
FC Penafiel
۱
۱
Pacos Ferreira
Finished
۱۳:۳۰
SCU Torreense
۰
۳
Uniao Leiria
Finished
۱۶:۳۰
Santa Clara
۱
۰
CD Tondela
Finished
۱۸:۰۰
  Portugal U19 League
Braga U19
۱
۰
Famalicao U19
Finished
۱۳:۳۰
Vilaverdense U19
۲
۲
Moreirense U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Lusitania U19
۱
۱
Beira Mar U19
Finished
۱۴:۳۰
Vitoria Setubal U19
۱
۲
Torreense U19
Finished
۱۸:۳۰
Chaves U19
۵
۳
FC Paços de Ferreira U19
Finished
۱۸:۳۰
Leixoes U19
۰
۱
FC Pacos de Ferreira B U19
Finished
۱۸:۳۰
Gil Vicente U19
۱
۲
Rio Ave U19
Finished
۱۸:۳۰
AD Fafe U19
۵
۰
GD Braganca U19
Finished
۱۸:۳۰
Marinhas FC U19
۰
۳
Feirense U19
Finished
۱۸:۳۰
SL Benfica U19
۱
۲
Vitoria Guimaraes U19
Finished
۱۸:۳۰
Academica de Coimbra U19
۰
۰
Estoril U19
Finished
۱۸:۳۰
AD Sanjoanense U19
۰
۳
SC Salgueiros U19
Finished
۱۸:۳۰
CD Tondela U19
۰
۰
CD Mafra U19
Finished
۱۸:۳۰
Maritimo U19
۳
۰
Lusitania Lourosa U19
Finished
۱۸:۳۰
Alcanenense U19
۰
۲
GD Alcochetense U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Espinho U19
۱
۱
Valadares Gaia FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Vizela U19
۳
۱
Boavista U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Farense U19
۱
۲
Sporting Lisbon U19
Finished
۱۸:۳۰
Gondomar U19
۲
۰
Amarante U19
Finished
۱۸:۳۰
Belenenses U19
۲
۱
Alverca U19
Finished
۱۸:۳۰
SU Sintrense U19
۰
۰
SG Sacavenense U19
Finished
۱۸:۳۰
AVS Futebol SAD U19
۳
۱
SC Vianense U19
Finished
۱۸:۳۰
Amora FC U19
۳
۰
Clube Oriental Lisboa U19
Finished
۱۸:۳۰
Nogueirense U19
۱
۱
Varzim U19
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Division Women
Levante UD (W)
۲
۴
Real Madrid (W)
Finished
۱۳:۳۰
Granada (W)
۲
۱
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۵:۳۰
Madrid CFF (W)
۲
۱
Athletic Bilbao (W)
Finished
۱۹:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۰
۱
Eibar (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
FC Pipinsried
۲
۲
TSV Kottern
Finished
۱۷:۳۰
TSV Schwaben Augsburg
۲
۲
TSV 1860 Munchen II
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۳
۳
FC Deisenhofen
Finished
۱۵:۳۰
FC Ismaning
۲
۲
TSV 1865 Dachau
Finished
۱۶:۰۰
SV Kirchanschoring
۰
۲
TSV Nordlingen
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Sonthofen
۱
۱
Turkspor Augsburg
Finished
۱۷:۰۰
  Faroe Islands 1. Deild
AB Argir
۰
۱
B36 Torshavn II
Finished
۱۷:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Carrick Rangers
۲
۱
Loughgall
Finished
۱۷:۳۰
Ballymena United FC
۴
۰
Newry City
Finished
۱۷:۳۰
Coleraine FC
۰
۲
Crusaders FC
Finished
۱۷:۳۰
Cliftonville FC
۲
۰
Glentoran FC
Finished
۱۷:۳۰
Dungannon Swifts
۲
۰
Glenavon FC
Finished
۱۷:۳۰
  Croatia 3. NL
RNK Split
۲
۰
HNK Zmaj Makarska
Finished
۱۸:۰۰
  Scotland League Two
Bonnyrigg Rose
۰
۱
Spartans FC
Finished
۱۷:۳۰
Stranraer
۰
۰
Dumbarton
Finished
۱۷:۳۰
Elgin City
۱
۱
Peterhead
Finished
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۲
۱
East Fife
Finished
۱۷:۳۰
Clyde FC
۲
۲
Stenhousemuir
Finished
۱۷:۳۰
  England Isthmian League Premier
Hastings United FC
۰
۳
Enfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Cheshunt FC
۱
۳
Canvey Island FC
Finished
۱۷:۳۰
Concord Rangers FC
۱
۱
Whitehawk
Finished
۱۷:۳۰
Potters Bar Town FC
۰
۱
AFC Hornchurch
Finished
۱۷:۳۰
Margate FC
۲
۱
Wingate & Finchley FC
Finished
۱۷:۳۰
Cray Wanderers FC
۱
۵
Bognor Regis Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Lewes FC
۲
۱
Hashtag United FC
Finished
۱۷:۳۰
Chatham Town FC
۱
۳
Horsham FC
Finished
۱۷:۳۰
Kingstonian FC
۰
۳
Haringey Borough
Finished
۱۷:۳۰
Carshalton Athletic FC
۱
۲
Billericay Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Folkestone Invicta FC
۳
۳
Dulwich Hamlet FC
Finished
۱۷:۳۰
  Montenegro 2. CFL
Igalo
۲
۰
FK Kom
Finished
۱۸:۰۰
FK Lovcen
۰
۰
Berane
Finished
۱۸:۰۰
FK Grbalj Radanovici
۰
۴
FK Otrant-Olympic
Finished
۱۸:۰۰
FK Internacional Podgorica
۱
۴
FK Podgorica
Finished
۱۸:۳۰
Fk Iskra Danilovgrad
۰
۲
FK Bokelj Kotor
Finished
۱۹:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Indjija
۰
۱
Tekstilac Odzaci
Finished
۱۷:۳۰
FK Smederevo
۱
۰
Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
UDC Txantrea
۳
۲
Club Deportivo Oberena
Finished
۱۸:۰۰
CD Cortes
۰
۱
Avance Ezcabarte
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Liga III Play Offs/Play Out
ACS KSE Targu Secuiesc
۰
۱
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe II
Finished
۱۷:۳۰
FC Voluntari II
۱
۲
ACS Progresul Fundulea
Finished
۱۷:۳۰
ACS SR Municipal Brasov
۲
۲
ASC Ciucas Tarlungeni
Finished
۱۷:۳۰
CS Blejoi Vispeti
۱
۱
Acs Gloria Popesti Leordeni
Finished
۱۷:۳۰
CSC Peciu Nou
۰
۲
SSU Politehnica Timisoara
Finished
۱۷:۳۰
ACS Progresul Pecica
۴
۱
Gloria Lunca Teuz Cermei
Finished
۱۷:۳۰
Unirea Alba Iulia
۲
۱
CS Avantul Reghin
Finished
۱۷:۳۰
Stiinta Miroslava
۱
۱
CSM Bacau
Finished
۱۷:۳۰
ACS LPS HD Clinceni
۳
۳
CS Afumati
Finished
۱۷:۳۰
CSM Flacara Moreni
۱
۰
CSO Plopeni
Finished
۱۷:۳۰
CS Soimii Lipova
۰
۰
Avantul Periam
Finished
۱۷:۳۰
ACS Cozia Calimanesti
۰
۱
Petrolul Potcoava
Finished
۱۷:۳۰
CS Paulesti
۱
۲
CS Tricolorul Breaza
Finished
۱۷:۳۰
Dacia Unirea Braila
۷
۰
ACS Hamangia Baia
Finished
۱۷:۳۰
ACS Olimpic Cetate Rasnov
۴
۱
Olimpic Zarnesti
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK (W)
۲
۰
AIK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Gamla Upsala SK (W)
-
-
Mallbackens IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Alingsas FC United (W)
-
-
KIF Orebro (W)
Cancelled
۱۶:۳۰
Jitex Molndal (W)
-
-
Bollstanas SK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Vaxjo (W)
۱
۰
KIF Orebro (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 2. Division
Omonia 29th May
۱
۲
Omonia FC Aradippou
Finished
۱۷:۰۰
PO Xylotympou 2006
۲
۵
MEAP Nisou
Finished
۱۷:۰۰
ASIL FC Lysi
۳
۲
Ayia Napa
Finished
۱۷:۰۰
Akritas Chlorakas
۳
۰
Achyronas Onisillos
Finished
۱۷:۰۰
Digenis Ypsonas
۱
۵
Olympiakos Nicosia FC
Finished
۱۷:۰۰
Peyia 2014
۱
۴
Enosis Neon Paralimni FC
Finished
۱۷:۰۰
Enad Polis Chrysochous
۱
۲
Ermis Aradippou
Finished
۱۷:۰۰
PAEEK
۳
۱
Digenis Morphou
Finished
۱۷:۰۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
Young Boys II
۲
۰
FC Bulle
Finished
۱۷:۰۰
Basel II
۴
۱
Delemont
Finished
۱۷:۰۰
FC Rapperswil Jona
۲
۰
FC Paradiso
Finished
۱۷:۳۰
FC Luzern II
۳
۲
SC Cham
Finished
۱۷:۳۰
Zurich II
۰
۴
FC Bavois
Finished
۱۷:۳۰
Breitenrain
۰
۱
Etoile Carouge FC
Finished
۱۷:۳۰
St. Gallen II
۳
۰
SC Kriens
Finished
۱۸:۳۰
  Botswana Premier League
Vtm FC
۳
۱
Police XI SC
Finished
۱۷:۰۰
Gaborone United
۲
۰
Township Rollers
Finished
۱۷:۰۰
Jwaneng Galaxy FC
۳
۰
Morupule Wanderers
Finished
۱۷:۰۰
Tafic FC
۱
۳
Nico United
Finished
۱۷:۰۰
  San Marino Campionato
SP Tre Penne
۰
۱
SS Virtus
Finished
۱۶:۳۰
SP Cailungo
۰
۲
Fiorita
Finished
۱۶:۳۰
SC Faetano
۰
۳
SS Cosmos
Finished
۱۶:۳۰
SS Murata
۳
۰
FC Fiorentino
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
Arsenal Dzyarzhynsk
۲
۰
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۶:۳۰
Slavia Mozyr
۱
۱
Dinamo Brest
Finished
۱۸:۳۰
FC Minsk
۱
۱
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۴:۴۰
  Finland Ykkonen
KPV Kokkola
۳
۱
FC Vaajakoski
Finished
۱۶:۳۰
EPS
۲
۰
VIFK Vaasa
Finished
۱۶:۳۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۲
۳
JJK Jyvaskyla
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 4
GS Apollon Smyrnis
۰
۱
Ellopiakos
Finished
۱۶:۳۰
Atsalenios FC
۱
۰
Episkopi FC
Finished
۱۶:۳۰
Almyros
۱
۰
Fostiras FC
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 2
Anagennisi Artas
۱
۰
Trikala 1963
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
Jakobstads Bollklubb
۰
۲
JS Hercules
Finished
۱۶:۳۰
OPS Oulu
۲
۲
Narpes Kraft
Finished
۱۸:۳۰
OTP
۱
۲
Kuopion Elo 1919
Finished
۱۴:۳۰
JPS
۱
۲
GBK Kokkola
Finished
۱۷:۳۰
SJK Akatemia II
۲
۰
TP 47 Tornio
Finished
۱۹:۳۰
  Djibouty Division 1
SDC Group Hopital Balbala FC
۱
۱
CF Gendarmerie Nationale
Finished
۱۸:۰۰
  Slovakia 2. Liga
Tatran Presov
۴
۱
Povazska Bystrica
Finished
۱۸:۰۰
FK Spisska Nova Ves
۳
۰
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۵:۳۰
KFC Komarno
۲
۰
FK Samorin
Finished
۱۶:۳۰
FK Humenne
۰
۲
FC Petrzalka 1898
Finished
۱۸:۰۰
Tatran Liptovsky Mikulas
۱
۳
Matador Puchov
Finished
۱۸:۰۰
OFK Malzenice
۳
۰
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Azuqueca
۱
۲
Villarrubia CF
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
CF Platges de Calvia
۰
۱
Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۸:۰۰
Santanyi
۱
۲
Binissalem
Finished
۱۷:۳۰
CD Manacor
۳
۱
UD Arenal
Finished
۱۸:۳۰
CD Llosetense
۱
۲
Felanitx
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
UD Torre del Mar
۰
۰
FC Malaga City
Finished
۱۹:۳۰
CD El Ejido 2012
۰
۰
Huetor Tajar
Finished
۱۹:۳۰
  Andorra Primera Divisio
CE Carroi
۱
۰
CF Atletic America
inprogress
۲۲:۰۰
  Peru Liga 2
Santos FC de Ica
۰
۰
UCV Moquegua
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Paulista Serie A4
America SP
۰
۱
Xv De Novembro De Jau SP
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Branco SP
۰
۱
XV de Jau
inprogress
۲۱:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Denguele Sports D'Odienne
۲
۱
Racing Club d'Abidjan
inprogress
۲۱:۱۵
  Belgium Second Amateur Division VFV A
KSV Oudenaarde
۱
۰
KM Torhout 1992
Finished
۲۱:۰۰
Zulte-Waregem II
۴
۰
Voorde Appelterre
Finished
۲۰:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
CD Ciudad de Lucena
۱
۰
Club Atletico Espeleno
Finished
۲۰:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Vaduz
۳
۱
FC Wil 1900
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Nardo FK Trondheim
۴
۰
Orkla
Finished
۱۶:۳۰
  France National 2, Group A
Hyeres F.C.
۲
۲
RC Grasse
Finished
۱۹:۳۰
AS Cannes
۲
۱
Toulon Var
Finished
۲۰:۳۰
  Luxembourg National Division
FC Differdange 03
۲
۰
FC Swift Hesperange
Finished
۱۹:۳۰
AS Jeunesse Esch
۳
۱
FC Marisca Mersch
Finished
۱۹:۳۰
Mondercange
۲
۱
Niedercorn Progres
Finished
۱۹:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۲
۱
Union Titus Petange
Finished
۱۹:۳۰
  Serbia Superliga Women
ZFK Spartak Subotica (W)
۲
۱
Crvena Zvezda (W)
Finished
۱۸:۳۰
  France National 2, Group D
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
۱
۴
Fleury Merogis
Finished
۱۹:۳۰
Haguenau
۱
۴
US Creteil
Finished
۱۷:۳۰
Feignies Aulnoye
۳
۳
Colmar
Finished
۱۸:۳۰
Auxerre II
۵
۰
Olympique St Quentin
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
FK Fyllingsdalen
۲
۱
Mjølner
Finished
۱۹:۳۰
SK Sprint-Jeloy
۰
۳
Skjervoy
Finished
۱۴:۰۰
  Morocco Botola 2
Club Jeunesse Ben Guerir
۱
۱
Chabab Atlas Khenifra
Finished
۱۹:۳۰
AS Sale
۱
۰
Rapide Club Oued Zem
Finished
۱۹:۳۰
Olympique Khouribga
۲
۰
Stade Marocain
inprogress
۲۱:۳۰
WAF Fes
۳
۱
Racing de Casablanca
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
UE Rapitenca
۲
۲
UE Vilassar de Mar
Finished
۱۹:۰۰
  Qatar League 2
Lusail City
۱
۱
Al Bidda SC
Finished
۱۹:۰۰
Al Sailiya
۰
۲
Al-Khor
Finished
۱۹:۰۰
Al Shahaniya
۳
۱
Al Kharitiyath
Finished
۱۹:۰۰
Al Mesaimeer SC
۲
۱
Al Waab Sports Club
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Ebro
۱
۰
Huesca B
Finished
۱۸:۴۵
  Spain Segunda Federacion Women
Viajes Interrias FF (W)
۰
۱
Zaragoza CFF (W)
Finished
۱۸:۳۰
Huesca (W)
۳
۰
Sporting Gijon (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
Monthey
۲
۲
FC La Sarraz
Finished
۱۸:۳۰
FC Kosova
۱
۵
FC Tuggen
Finished
۱۹:۳۰
Team Vaud Lausanne II
۲
۲
FC Portalban-Gletterens
Finished
۱۶:۳۰
Hongg
۰
۳
FC Wettswil-Bonstetten
Finished
۱۷:۳۰
FC Echallens
۱
۱
CS Chenois
Finished
۱۸:۳۰
Pully Football
۲
۷
FC Sion II
Finished
۱۹:۰۰
FC Vevey United
۴
۱
Meyrin
Finished
۱۹:۰۰
  Slovenia U19 League
NK Krka U19
۴
۱
NK Aluminij U19
Finished
۱۸:۳۰
  Ireland U20 League
Dundalk U20
۱
۱
Derry City U20
Finished
۱۸:۳۰
Athlone Town U20
۵
۱
Longford Town U20
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
HPS (W)
۲
۲
KuPs Palloseura (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Honka Espoo (W)
۰
۱
HJK Helsinki (W)
Finished
۱۶:۳۰
Aland United (W)
۱
۳
Ilves Tampere (W)
Finished
۱۷:۳۰
PK Keski-Uusimaa (W)
۲
۳
JyPK (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Suomen Cup
IPS Edustus
۰
۱
MiPK
Finished
۲۰:۳۰
KaPa Kajaani
۵
۰
KePS
Finished
۱۵:۰۰
  South Africa 1st Division
University of Pretoria Students
۰
۱
Magesi FC
Finished
۱۶:۳۰
JDR Stars
۰
۰
Venda Football Academy FC
Finished
۱۶:۳۰
Platinum City Rovers
۱
۳
Milford FC
Finished
۱۶:۳۰
Upington City
۱
۰
Black Leopards
Finished
۱۶:۳۰
  Philippines PFL
Don Bosco Garelli
۴
۲
Mendiola FC
Finished
۱۰:۳۰
Tuloy
۱
۷
Dynamic Herb Cebu FC
Finished
۱۳:۱۵
Philippine Army FC
۰
۵
Taguig FC
Finished
۱۶:۰۰
  Kenya Super League
Naivas FC
۲
۳
Kibera Black Stars
Finished
۱۲:۳۰
Mathare United
۳
۱
Kisumu All Stars
Finished
۱۳:۳۰
Luanda Villa SC
۲
۰
Gusii FC
Finished
۱۳:۳۰
  Latvia 1. Liga
Ogre United
۰
۳
JDFS Alberts
Finished
۱۲:۳۰
Riga FC II
۶
۰
FK Rezekne/Bjss
Finished
۱۵:۳۰
Leevon PPK
۴
۲
Marupe
Finished
۱۶:۳۰
Skanstes SK
۰
۰
SK Super Nova
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
FC Irp Cesky Tesin
۲
۰
Hermanice FC
Finished
۱۱:۴۵
FS Napajedla
۲
۰
Sokol Lhota
Finished
۱۷:۳۰
FC Predni Kopanina
۲
۱
CAFC Brno-Zidenice
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Liga 2 Relegation Group B
Chindia Targoviste
۰
۰
CSA Steaua Bucuresti
Finished
۱۱:۳۰
CSM Slatina
۲
۰
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۱:۳۰
CS Tunari
۱
۲
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۱:۳۰
  Romania Liga 2 Relegation Group A
Campionii FC Arges
۰
۱
CSM Scolar Resita
Finished
۱۱:۳۰
Metaloglobus Bucuresti
۰
۱
Unirea Dej
Finished
۱۱:۳۰
FC Ceahlaul Piatra Neamt
۴
۰
CSM Alexandria
Finished
۱۱:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Supersport United Reserves
۳
۲
Royal AM Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Polokwane City Reserves
۲
۲
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۱:۳۰
  Croatia U19 League
NK Osijek U19
۳
۲
NK Dugopolje U19
Finished
۱۱:۳۰
Slaven Belupo U19
۳
۱
HNK Sibenik U19
Finished
۱۱:۳۰
NK Radnik Sesvete U19
۴
۰
HNK Rijeka U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Varazdin U19
۱
۱
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۴:۰۰
NK Lokomotiva Zagreb U19
۳
۱
NK Istra 1961 U19
Finished
۱۸:۰۰
  China FA Cup
Dalian Kuncheng
۳
۲
Quanzhou Yassin
Finished
۱۰:۳۰
Shanghai Segenda
۱
۲
Ganzhou Ruishi
Finished
۰۹:۳۰
Shanxi Xiangyu
۱
۴
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۱۰:۰۰
Changchun Xidu
۰
۵
Shaanxi Union FC
Finished
۱۰:۳۰
Qianxinan Xu Fengtang
۱
۴
Shenzhen Juniors FC
Finished
۱۰:۳۰
Dezhou Haishan
۱
۳
Taian Tiankuang
Finished
۱۰:۳۰
Shenzhen Donson
۳
۱
Guangxi Lanhang
Finished
۱۱:۰۰
Xi'an Ronghai FC
۰
۴
Guangdong GZ-Power
Finished
۱۱:۰۰
Guangxi Bushan
۰
۱
Rizhao Yuqi
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Western Australia State League 1
Subiaco AFC
۲
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Gosnells City
۱
۵
Mandurah City
Finished
۱۰:۳۰
Rockingham City
۳
۳
Joondalup United
Finished
۱۰:۳۰
Gwelup Croatia SC
۳
۲
UWA Nedlands
Finished
۱۰:۳۰
Dianella White Eagles
۳
۱
Murdoch University Melville
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Cooks Hill United
۰
۰
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۰:۰۰
Edgeworth Eagles
۰
۰
Adamstown Rosebud FC
Finished
۰۹:۰۰
Valentine Phoenix
۰
۰
Newcastle Olympic
Finished
۱۱:۰۰
  Austria Landesliga
Helfort 15
۲
۱
FC Stadlau
Finished
۱۳:۳۰
Sportunion Mauer
۴
۲
SC Red Star Penzing
Finished
۱۵:۳۰
Ufc Siezenheim
۲
۱
Union Henndorf
Finished
۱۵:۳۰
SV Donau Klagenfurt
۱
۲
SC Landskron
Finished
۱۷:۳۰
St. Jakob/Ros
۳
۲
VST Volkermarkt
Finished
۱۷:۰۰
Heiligenkreuz
۱
۰
UFC Fehring
Finished
۱۷:۳۰
FV Austria XIII
۳
۳
SK Slovan Hac
Finished
۱۷:۳۰
SVG Bleiburg
۳
۰
SV Kraig
Finished
۱۷:۳۰
  Ethiopia Ethiopia Higher League
Mojo Ketema
۲
۰
Jimma Aba Jifar
Finished
۰۹:۳۰
Ethio Electric SC
۱
۰
Oromia Police FC
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Eastern Suburbs (W)
۵
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۰۸:۴۵
Mitchelton (W)
۴
۴
Peninsula Power (W)
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane City (W)
۱
۲
Lions FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
North Geelong Warriors
۱
۱
Eastern Lions
Finished
۰۸:۳۰
Langwarrin SC
۱
۳
Melbourne Victory 2
Finished
۰۸:۳۰
Caroline Springs George Cross
۰
۴
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۱:۰۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Sturt Lions Reserves
۶
۲
West Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Adelaide Victory Reserves
۴
۲
Fulham United Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Cumberland United Reserves
۴
۰
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۲
۱
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Cobras Reserves
۳
۱
Western Strikers Reserves
Finished
۱۰:۴۵
Playford City Patriots Reserves
۶
۰
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
  Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۶
۱
Tuggeranong United U23
Finished
۰۵:۴۵
  Peru Liga 1 - Apertura
Cienciano Cusco
۰
۲
Deportivo Garcilaso
Finished
۰۴:۳۰
Los Chankas CYC
۵
۰
Sport Huancayo
inprogress
۲۱:۳۰
  Panama Liga Prom
SD Atletico Nacional
۱
۱
Union Cocle
Finished
۰۴:۳۰
Plaza Amador Reserves
۴
۲
San Martin FC
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico U23 League
Club Tijuana U23
۰
۰
Puebla U23
Finished
۰۳:۱۵
Chivas Guadalajara U23
۲
۱
Queretaro U23
Finished
۱۸:۳۰
Tigres UANL U23
۳
۰
Club Necaxa U23
Finished
۱۸:۳۰
Club Leon U23
۱
۱
Monterrey U23
Finished
۱۸:۳۰
Unam Pumas U23
۰
۱
Club America U23
Finished
۱۸:۳۰
  Dominica Premier League
East Central FC
۳
۲
Portsmouth Bombers
Finished
۰۲:۰۰
  Malawi Super League
Mighty Wanderers
۳
۰
Creck SC
Finished
۱۶:۰۰
Kamuzu Barracks
۳
۱
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
  Romania Liga 2 Championship Group
CS Corvinul Hunedoara
۲
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Darwin Hearts
۲
۰
University Azzurri FC
Finished
۱۰:۰۰
Mindil Aces
۵
۰
Port Darwin FC
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Villarreal CF U19
۵
۳
Patacona U19
Finished
۱۳:۳۰
Real Murcia U19
۰
۲
FC Cartagena U19
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga North
TSV Havelse
۱
۰
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Phoenix Luebeck
۴
۲
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۴:۳۰
FC Kilia Kiel
۱
۱
Hamburger SV II
Finished
۱۸:۳۰
  Israel Leumit League U19
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
۶
۰
Hapoel Raanana U19
Finished
۱۶:۰۰
Hapoel Haifa U19
۱
۱
Bnei Sakhnin FC U19
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Ironi Acre U19
۰
۳
Beitar Ness Toubruk U19
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
۱
۲
Maccabi Petach Tikva U19
Finished
۱۲:۴۰
Hapoel Tel Aviv U19
۳
۴
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۲:۵۰
Hapoel Hadera U19
۲
۰
Maccabi Netanya U19
Finished
۱۳:۴۵
  Poland III Liga, Group 2
KTS-K Luzino
۰
۱
KS Unia Solec Kujawski
Finished
۱۳:۳۰
Notec Czarnkow
۲
۳
Flota Swinoujscie
Finished
۱۶:۳۰
Gedania Gdansk
۱
۲
Unia Swarzedz
Finished
۱۳:۳۰
Blekitni Stargard
۲
۲
Stolem Gniewino
Finished
۱۶:۳۰
OKS Swit Skolwin
۲
۰
Cartusia Kartuzy
Finished
۱۸:۳۰
KS Polonia Sroda Wlkp
۱
۲
Pogon Szczecin II
Finished
۱۸:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
GVVV Veenendaal
۲
۱
VV Noordwijk
Finished
۱۶:۰۰
Amsterdam FC
۳
۲
Katwijk
Finished
۱۶:۳۰
Sparta Rotterdam Reserves
۱
۲
SV Spakenburg
Finished
۱۷:۰۰
De Treffers
۲
۱
FC Lisse
Finished
۱۹:۳۰
Koninklijke HFC
۱
۲
Excelsior Maassluis
Finished
۱۶:۰۰
Scheveningen
۲
۲
HHC Hardenberg
Finished
۱۶:۰۰
Rijnsburgse Boys
۱
۱
ACV Assen
Finished
۱۶:۳۰
Quick Boys
۱
۱
Kozakken Boys
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
Olympiacos Piraeus B
۱
۱
Diagoras Rodos
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Zalgiris Kaunas
۲
۱
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۵:۳۰
Siauliai FA
۱
۰
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Husqvarna FF
۲
۱
Laholms FK
Finished
۱۵:۳۰
Bergdalens IK
۱
۳
Jonsereds IF
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Kolmonen
TuPS
۰
۳
PuiU Helsinki
Finished
۱۵:۳۰
HIFK
۰
۳
HPS
Finished
۱۶:۰۰
FC Loviisa
۰
۵
Valtti
Finished
۱۳:۳۰
FC Espoo
۱
۲
Toukolan Teras
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Gamle Oslo
۲
۲
Nordstrand
Finished
۱۵:۳۰
Skeid 2
۱
۴
Flint
Finished
۱۵:۳۰
Asker Fotball
۶
۱
Frigg
Finished
۱۶:۳۰
Baerum SK Sandvika
۵
۳
Askollen
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
FC Homburg 08
۲
۰
TUS Koblenz
Finished
۱۵:۳۰
Kickers Offenbach
۵
۰
TSG Balingen
Finished
۱۵:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۱
۰
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۱۵:۳۰
SGV Freiberg
۱
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۵:۳۰
FC Astoria Walldorf
۴
۱
1. FSV Mainz 05 II
Finished
۱۵:۳۰
Bahlinger SC 1929
۲
۱
VfR Aalen
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Aarhus Fremad
۵
۰
Nykobing FC
Finished
۱۵:۳۰
Skive IF
۲
۱
Brabrand IF
Finished
۱۵:۳۰
Hellerup IK
۱
۰
Thisted FC
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
SV Meppen II
۰
۱
Eintracht Celle
Finished
۱۵:۳۰
FSV Schoningen
۲
۰
Blau-Weiss Bornreihe
Finished
۱۵:۳۰
Schwarz-Weis Rehden
۳
۰
SSV Vorsfelde
Finished
۱۵:۳۰
STK Eilvese
۱
۲
1 FC Germ Egestorf/Langreder
Finished
۱۶:۳۰
Arminia Hannover
۱
۰
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۸:۳۰
Kickers Emden
۴
۰
Rotenburger
Finished
۱۹:۳۰
  England Professional Development League
Swansea City U21
۳
۱
Bristol City U21
Finished
۱۵:۳۰
  England Super League Women
Bristol City (W)
۰
۱
Liverpool (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Denmark 1st Division Women
Sundby (W)
۱
۱
Varde (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Eilenburg
۰
۲
FSV Zwickau
Finished
۱۴:۳۰
ZFC Meuselwitz
۲
۲
VSG Altglienicke
Finished
۱۵:۰۰
Greifswalder FC
۳
۰
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
CF Juventud Laguna U19
۱
۵
Acodetti U19
Finished
۱۴:۳۰
Fundacion Tenerife U19
۰
۰
SD San Jose U19
Finished
۱۴:۳۰
CD Julio Suarez U19
۰
۰
CD Sobradillo U19
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Allerod FK
۰
۱
Frederikssund IK
Finished
۱۴:۳۰
Odense SK
۱
۰
Norresundby BK
Finished
۱۴:۳۰
Marienlyst
۴
۱
Kjellerup IF
Finished
۱۵:۰۰
B 1909
۰
۱
Odder IGF
Finished
۱۵:۳۰
  Macao Elite League
CDF Benfica
۹
۲
CD Lun Lok
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
VfB Marburg
۰
۰
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۵:۳۰
Türk Gucu Friedberg
۲
۰
RW Walldorf
Finished
۱۷:۳۰
Giessen Teutonia
۱
۰
Adler Weidenhausen
Finished
۱۵:۳۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
۴
۱
SC Viktoria Griesheim
Finished
۱۵:۳۰
KSV 1964 Baunatal
۱
۱
SC Waldgirmes
Finished
۱۶:۰۰
FC Hanau 93
۱
۱
TUS Dietkirchen
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands U21 League
Excelsior Maassluis U21
۱
۱
Maastricht U21
Finished
۱۴:۰۰
FC Groningen U21
۱
۱
Feyenoord U21
Finished
۱۵:۳۰
NAC Breda U21
۰
۰
Heerenveen U21
Finished
۱۶:۱۵
  Hungary NB II
Nyiregyhaza Spartacus FC
۳
۱
Budapest Vasas SC
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Castellon B
۴
۱
Burriana
Finished
۱۷:۳۰
CD Roda
۲
۳
Utiel
Finished
۱۷:۳۰
  Tanzania Premier League
Young Africans
۲
۱
Simba SC
Finished
۱۷:۳۰
  England National League South
Taunton Town
۰
۰
Hemel Hempstead Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Dartford FC
۲
۱
Truro City FC
Finished
۱۷:۳۰
Aveley
۲
۰
Bath City
Finished
۱۷:۳۰
Slough Town FC
۱
۱
Welling United
Finished
۱۷:۳۰
Tonbridge Angels FC
۲
۲
St. Albans City
Finished
۱۷:۳۰
Maidstone Utd
۵
۱
Hampton & Richmond Borough
Finished
۱۷:۳۰
Worthing FC
۴
۲
Weston-super-Mare FC
Finished
۱۷:۳۰
Braintree Town FC
۲
۳
Eastbourne Borough FC
Finished
۱۷:۳۰
Dover Athletic FC
۱
۳
Yeovil Town
Finished
۱۷:۳۰
Torquay United
۵
۰
Havant & Waterloville FC
Finished
۱۷:۳۰
Chippenham Town FC
۱
۱
Chelmsford City
Finished
۱۷:۳۰
Weymouth FC
۱
۲
Farnborough FC
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland Lowland League
Cumbernauld Colts FC
۲
۱
Gala Fairydean Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Gretna 2008
۲
۱
Edinburgh University
Finished
۱۷:۳۰
Civil Service Strollers
۲
۱
Linlithgow Rose CFC
Finished
۱۷:۳۰
Edusport Academy Caledonian Braves
۳
۲
Cowdenbeath
Finished
۱۷:۳۰
Tranent Juniors
۰
۳
East Kilbride
Finished
۱۷:۳۰
Broomhill FC
۳
۱
East Stirlingshire
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Pena Balmaiso CF
۱
۲
CD Calahorra B
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
Balzers
۰
۳
AC Taverne
Finished
۱۷:۳۰
  Bulgaria B PFG
Dobrudzha Dobrich
۴
۱
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۷:۳۰
Strumska Slava
۱
۲
PFC Spartak Varna
Finished
۱۷:۳۰
PFC Montana 1921
۱
۳
Belasitsa Petrich
Finished
۱۷:۳۰
FC Chernomorets Balchik
۶
۰
FK Bdin Vidin
Finished
۱۷:۳۰
PFC Litex Lovech
۲
۰
FC Chernomorets 1919 Burgas
Finished
۱۷:۳۰
PFC Spartak Pleven
۰
۱
Sportist Svoge
Finished
۱۷:۳۰
  North Macedonia Second League
FK Sasa
۱
۳
Novaci
Finished
۱۷:۳۰
FK Karaorman
۰
۲
Pobeda Prilep Junior
Finished
۱۷:۳۰
Aresimi 1973
۰
۲
Besa Doberdoll
Finished
۱۷:۳۰
FK Kozuf Gevgelija
۲
۰
FK Osogovo Kocani
Finished
۱۷:۳۰
FK Pelister
۱
۰
Ohrid
Finished
۱۷:۳۰
FK Skopje
۲
۰
FK Teteks
Finished
۱۷:۳۰
FK Vardar Negotino
۱
۰
Bashkimi
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Nacao Esportes U20
۱
۱
Avai U20
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga East
FC Mauerwerk
۰
۳
Wiener Viktoria
Finished
۱۷:۳۰
  Northern Ireland Championship 1
Harland and Wolff Welders
۱
۲
Annagh United
Finished
۱۷:۳۰
Portadown FC
۱
۱
Dundela
Finished
۱۷:۳۰
Ballinamallard United
۰
۵
FC Ards
Finished
۱۷:۳۰
Institute FC Londonderry
۱
۱
Bangor
Finished
۱۷:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۴
۱
Olimpia Zambrow
Finished
۱۶:۳۰
Mlawianka Mlawa
۲
۰
MMKS Concordia Elblag
Finished
۱۷:۳۰
MKS Pilica Bialobrzegi
۱
۱
Pelikan Lowicz
Finished
۱۷:۳۰
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
۰
۰
Bron Radom
Finished
۱۸:۳۰
Unia Skierniewice
۴
۰
Legia Warsaw II
Finished
۱۸:۳۰
KS Warta Sieradz
۲
۲
Legionovia Legionowo
Finished
۱۸:۳۰
Victoria Sulejowek
۱
۰
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
Amora FC (W)
۰
۱
Benfica B (W)
Finished
۱۷:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Winchester City
۱
۰
Beaconsfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Sholing FC
۳
۰
Swindon Supermarine
Finished
۱۷:۳۰
Hayes & Yeading FC
۰
۲
Salisbury FC
Finished
۱۷:۳۰
Basingstoke Town LFC
۳
۱
Dorchester Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Poole Town F.C
۲
۰
Didcot Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Chesham United FC
۱
۲
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۷:۳۰
Harrow Borough FC
۱
۲
Tiverton Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Hanwell Town
۱
۰
Hungerford Town
Finished
۱۷:۳۰
Plymouth Parkway
۲
۲
Walton & Hersham
Finished
۱۷:۳۰
Hendon FC
۰
۰
Gosport Borough FC
Finished
۱۷:۳۰
AFC Totton
۲
۰
Merthyr Town
Finished
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Gulf United FC
۱
۲
Al Taawon FC
Finished
۱۷:۲۵
Masafi
۰
۰
Masfout Club
Finished
۱۷:۲۵
Gulf Heroes FC
-
-
Dubai United FC
Finished
۱۷:۳۰
AL Dhafra
۴
۲
Dubai City FC
Finished
۱۷:۳۵
  Spain Tercera Division - Grp. 4
CD Vitoria
۲
۰
SD Beasain
Finished
۱۷:۰۰
CD Alaves C
۰
۰
CD Basconia
Finished
۱۷:۳۰
Pasaia KE
۱
۰
San Ignacio
Finished
۱۸:۰۰
SCD Durango
۰
۱
CD Derio
Finished
۱۸:۳۰
SD Leioa
۰
۰
Anaitasuna
Finished
۱۸:۴۵
SD Deusto
۳
۰
Aurrera de Ondarroa
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
CE Andratx
۰
۰
SD Formentera
Finished
۱۷:۰۰
CD La Nucia
۲
۰
CE Manresa
Finished
۱۹:۳۰
UD Alzira
۲
۱
Valencia CF B
inprogress
۲۱:۳۰
  Wales Cymru South
Abertillery Bluebirds
۲
۵
Afan Lido Port Talbot
Finished
۱۷:۰۰
Carmarthen Town
۰
۳
Llantwit Major
Finished
۱۷:۰۰
Baglan Dragons
۱
۲
Pontardawe Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Abergavenny Town FC
۱
۳
Caerau Ely
Finished
۱۷:۰۰
Taffs Well
۱
۳
Ammanford AFC
Finished
۱۷:۰۰
Cambrian & Clydach
۰
۰
Trefelin
Finished
۱۷:۰۰
Cwmbran Celtic
۳
۱
Goytre United
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers 07
۲
۲
Arminia Ludwigshafen
Finished
۱۷:۰۰
TuS Mechtersheim
۶
۲
FC Bitburg
Finished
۱۷:۰۰
Rot-Weiss Koblenz
۳
۰
SV Auersmacher
Finished
۱۷:۰۰
VfR Baumholder
۱
۳
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۷:۰۰
  Norway 3. Division avd. 1
Loddefjord
۱
۲
Fana IL Nesttun
Finished
۱۶:۳۰
  Croatia 2. NL
NK Mladost Zdralovi
۳
۰
Krizevci
Finished
۱۶:۳۰
NK Dugo Selo
۲
۰
NK Bjelovar
Finished
۱۸:۳۰
NK Trnje
۳
۱
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۱۸:۳۰
NK Hrvace
۱
۳
Kustosija
Finished
۱۸:۳۰
NK Jadran LP
۲
۳
NK Marsonia 1909
Finished
۱۸:۳۰
NK Grobnican
۵
۰
Belisce
Finished
۱۸:۳۰
  South Africa Championship Women
Tshwane University of Technology (W)
۲
۳
First Touch Academy (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 1. Division Women
Hoenefoss (W)
۲
۲
Viking FK (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium First Division B
Anderlecht II
۱
۲
Club Brugge II
Finished
۱۶:۳۰
  North Macedonia First League
Bregalnica Stip
۰
۱
Rabotnicki Skopje
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
Real Sociedad B
۲
۰
CF Fuenlabrada
Finished
۱۷:۳۰
CE Sabadell
۲
۱
UE Cornella
Finished
۱۸:۳۰
CD Teruel
۱
۰
Sestao River Club
Finished
۱۹:۳۰
Deportivo La Coruna
۲
۰
Cultural Leonesa
Finished
۲۰:۳۰
Rayo Majadahonda
۰
۰
Sociedad Deportivo Tarazona
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Coritiba U20
۰
۰
Patriotas FC U20
inprogress
۲۲:۰۰
  Angola Girabola
Sagrada Esperanca
۴
۱
CD Lunda-Sul
Finished
۱۷:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
FBC Melgar (W)
۱
۲
Alianza Lima (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Cearense B
CEFAT Tirol
۱
۰
Itapipoca
inprogress
۲۲:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
SS Cavese
۲
۱
Cynthialbalonga
inprogress
۲۲:۱۵
  Italy Serie D, Girone I
ASD Trapani Calcio
۲
۰
Licata
inprogress
۲۲:۰۰
  Moldova Divizia Nationala
Spartanii Selemet
۰
۱
FC Victoria Bardar
Finished
۱۶:۳۰
CSF Balti
۰
۳
CS Petrocub
Finished
۱۸:۳۰
  Ireland First Division
Longford Town
-
-
Cork City FC
Abandoned
۲۲:۰۰
  Poland Regional League
Talent Warsaw
۲
۰
Zyrardowianka Zyrardow
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Atletico Torres PE U20
۱
۱
Sport Recife U20
inprogress
۲۱:۳۰
CA Porto Caruaru U20
۰
۱
Nautico U20
inprogress
۲۱:۳۰
Caruaru City FC U20
۳
۲
Petrolina U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
EC Juventude (W)
۰
۰
Taubate (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Sport Recife PE (W)
۱
۰
Fortaleza (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
SD Solares Medio Cudeyo
۰
۳
UM Escobedo
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Guadalajara
۱
۲
CF Villanovense
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland U19 League
Fylkir / Ellidi U19
۲
۴
KA Akureyri U19
Finished
۱۹:۳۰
  Algeria Ligue 1
Paradou AC
۱
۰
MC El Bayadh
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Real Oviedo II
۰
۱
SD Compostela
Finished
۱۷:۳۰
Coruxo CF
۱
۲
Deportivo Fabril
Finished
۱۸:۳۰
  Ghana Premier League
Legon Cities FC
۲
۰
Hearts of Oak
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Kings League 40 mins play
Ultimate Mostoles (VII)
-
-
Aniquiladores FC (VII)
Finished
۱۸:۳۰
Saiyans FC (VII)
-
-
Jijantes FC (VII)
Finished
۱۸:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
FC Istiklol
۶
۰
Kuktosh Rudaki
Finished
۱۸:۳۰
  Ghana 1. Division
New Edubiase FC
۱
۰
Elmina Sharks
Finished
۱۸:۳۰
Young Redbull FC
۰
۲
Asekem FC
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Condal CF
۲
۰
Caudal Deportivo de Mieres
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
UD Santa Marta
۱
۰
CD Laguna
Finished
۱۸:۰۰
Ponferradina B
۰
۰
CA Bembibre
Finished
۱۸:۱۵
Atletico Astorga CF
۲
۰
CD Villaralbo
Finished
۱۹:۰۰
CD Mirandes B
۱
۰
CF Palencia Cristo Atletico
Finished
۱۹:۰۰
Burgos Promesas
۰
۲
Cultural Leonesa B
Finished
۱۹:۰۰
Palencia CF
۳
۱
SD Almazan
Finished
۱۹:۳۰
  Slovenia 3.SNL
NK Dravograd
۰
۲
NK Zavrc
Finished
۱۸:۰۰
NK Roltek Dob
۱
۰
NK Svoboda Ljubljana
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
RSC Hamsik Academy
۲
۰
OFK Banik Lehota pod Vtacnikom
Finished
۱۸:۰۰
TJ Jednota Banova
۰
۱
FK Raca Bratislava
Finished
۱۸:۰۰
  Slovakia 3. Liga East
Partizan Bardejov
۱
۲
TJ Tatran Oravske Vesele
Finished
۱۸:۰۰
MSK Namestovo
۲
۱
MFK Vranov nad Topl'ou
Finished
۱۸:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Nykopings BIS
۱
۳
IFK Haninge
Finished
۱۷:۳۰
  Italy U19 Campionato Nazionale
ASD Trastevere U19
۳
۰
Romana FC U19
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Torneo Promocional Amateur
Ezeiza
۱
۰
Nautico Hacoaj
Finished
۱۷:۳۰
  Wales Cymru North
Llanidloes Town
۰
۴
Bangor 1876
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
2 de Mayo Reserves
۰
۳
Cerro Porteno Reserve
Finished
۱۵:۰۰
  Syria Premier League
AL Horiyah
۰
۲
Al-Wahda
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches
Albirex Niigata Singapore FC
۳
۰
Geylang United FC
Finished
۱۳:۳۰
Perak
۲
۳
Selangor FC
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Division A, Silver
Volga Ulyanovsk
۰
۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
Finished
۱۴:۳۰
FK Kaluga
۰
۰
Irtysh Omsk
Finished
۱۴:۳۰
Spartak Kostroma
۱
۰
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۵:۰۰
FK Dinamo Bryansk
۰
۰
Torpedo Miass
Finished
۱۶:۳۰
Avangard Kursk
۱
۰
Himik Dzerzhinsk
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Stenungsunds IF
۰
۰
Ahlafors IF
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Lysekloster
۲
۱
FK Arendal
Finished
۱۴:۳۰
Vard Haugesund
۱
۱
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۵:۳۰
Brattvag
۲
۰
Notodden FK
Finished
۱۶:۰۰
Flekkeroy IL
۲
۲
Kvik Halden FK
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Panaderia Pulido
۱
۰
CD La Cuadra-Union Puerto
Finished
۱۴:۳۰
UD Villa de Santa Brigida
۰
۰
CD Santa Ursula
Finished
۱۴:۴۵
  England Premier League U18
Arsenal U18
۴
۲
Aston Villa U18
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 2
Phrae United
۰
۱
Ayutthaya United FC
Finished
۱۴:۰۰
Pattaya United FC
۳
۱
Chanthaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Ratchasima
۳
۰
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۵:۰۰
Nakhon Si United
۵
۲
Kasetsart
Finished
۱۵:۳۰
  India I-League 2nd Division
Sudeva Delhi FC
۱
۰
Bengaluru United
Finished
۱۴:۰۰
  Sweden 2. Division Norrland
Kiruna IF
۲
۰
Umea FC Academy
Finished
۱۳:۳۰
Froso IF
۰
۳
Bodens BK
inprogress
۱۴:۳۰
Ytterhogdals IK
۴
۱
Gottne IF
Finished
۱۵:۳۰
Bergnasets AIK
۰
۲
TEAM TG FF
Finished
۱۵:۳۰
Skelleftea FF
۳
۱
Algarna-Harnosand IF
Finished
۱۵:۳۰
Lucksta IF
۳
۱
Taftea IK
Finished
۱۵:۳۰
  India R League A Division
Champion Maker Club Ajmer
۰
۶
Aviva Sports Foundation
Finished
۱۳:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Wieczysta Krakow
۴
۱
KSZO Ostrowiec
Finished
۱۳:۳۰
Swidniczanka Swidnik
۲
۱
MKS Podlasie Biala Podlaska
Finished
۱۴:۳۰
Siarka Tarnobrzeg
۱
۰
Ks Wiazownica
Finished
۱۷:۳۰
Star Starachowice
۱
۱
CKS Chelmianka Chelm
Finished
۱۸:۰۰
Wisloka Debica
۲
۱
Unia Tarnow
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Racing Club Zaragoza U19
۲
۲
Platges Calvia U19
Finished
۱۳:۳۰
CF Badalona U19
۳
۱
Gava U19
Finished
۱۹:۳۰
  Romania Liga 1 Women
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۰
۱
CFF Olimpia Cluj (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
IFK Osteraker FK
۳
۱
Dalkurd FF
Finished
۱۴:۳۰
FOC Farsta
۴
۰
Falu FK
Finished
۱۷:۳۰
IK Franke
۲
۱
Kungsangens IF
Finished
۱۷:۳۰
FC Gute
۳
۱
Viggbyholms IK FF
Finished
۱۸:۳۰
  Ukraine Druha Liga
Lokomotyv Kyiv
۲
۱
FC Nyva Vinnytsia
Finished
۱۳:۳۰
  Belarus 1. Division
BATE Borisov Reserves
۳
۲
Ostrovets
Finished
۱۳:۳۰
Bumprom
۱
۲
FC Belshina Bobruisk
Finished
۱۵:۳۰
Kommunalnik Slonim
۲
۳
Volna Pinsk
Finished
۱۷:۳۰
Dinamo Minsk Reserves
۰
۰
FC Baranovichi
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Friska Viljor
۲
۴
United IK Nordic
Finished
۱۳:۳۰
AFC Eskilstuna
۳
۳
Assyriska Foreningen
Finished
۱۴:۳۰
IF Karlstad
۱
۴
FC Stockholm Internazionale
Finished
۱۷:۳۰
Sollentuna Utd FF
۲
۲
FBK Karlstad
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera 3
Catanzaro Calcio 2011 U19
۰
۰
Virtus Francavilla U19
Finished
۱۲:۳۰
Vis Pesaro U19
۲
۲
Juve Stabia U19
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
Slovan Bratislava (W)
۱
۳
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۲:۳۰
SKF Zilina (W)
۲
۴
FC Tatran Presov (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Petrzalka (W)
۱
۲
FK AS Trencin (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Russia FNL 2, Division A Gold
FC Ufa
۲
۱
FC Krasnodar II
Finished
۱۲:۳۰
Novosibirsk FK
۲
۰
Rotor Volgograd
Finished
۱۳:۳۰
Veles Moscow
۰
۲
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۴:۳۰
Rodina Moscow U21
۱
۱
FC Chayka
Finished
۱۵:۳۰
Murom
۳
۲
FC Chelyabinsk
Finished
۱۷:۳۰
  Cambodia Premier League
Kirivong Sok Sen Chey
۱
۴
Phnom Penh Crown
Finished
۱۲:۳۰
Boeung Ket FC
۳
۳
Preah Khan Reach Svay Rieng
Finished
۱۴:۳۰
  Hungary 1st Division U19
Vasas Budapest U19
۳
۲
Puskas Academy U19
Finished
۱۱:۳۰
III Keruleti TVE U19
۰
۰
Diosgyori U19
Finished
۱۲:۳۰
  Romania Liga IV
CS Flacara Parta
۲
۳
CS Sinandrei Carani
Finished
۱۱:۳۰
CSO Teleajenul Valeni de Munte
۴
۰
CS Brazi
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Belconnen United
۸
۰
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Canberra Juventus
-
-
Brindabella Blues FC
Finished
۰۸:۳۰
Queanbeyan City FC
۵
۰
Canberra White Eagles FC
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC
۲
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۸:۴۵
  Russia FNL
Energiya Khabarovsk
۳
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۰۷:۳۰
FC Tyumen
۰
۳
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۲:۰۰
Akron Tolyatti
۶
۰
PFC Kuban
Finished
۱۶:۳۰
FK Leningradets
۰
۲
FK Sokol Saratov
Finished
۱۶:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۰
۱
FC Dynamo Makhachkala
Finished
۱۷:۳۰
Kamaz Nab Chelny
۱
۰
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۷:۳۰
Alania Vladikavkaz
۱
۲
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۷:۳۰
Torpedo Moskva
۱
۱
Arsenal Tula
Finished
۱۸:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Rubio nu
۲
۲
Deportivo Recoleta
Finished
۰۰:۴۵
3 de Febrero
۱
۱
Club General Martin Ledesma
Finished
۰۳:۰۰
Atletico Colegiales
۰
۱
Guairena FC
Finished
۱۷:۰۰
Resistencia SC
۰
۲
Club Atletico Tembetary
Finished
۱۷:۰۰
  Uzbekistan Uzbekistan Cup
FK Chigatoy
۱
۲
Surkhon Termez
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 3
Maha Sarakham SBT
۲
۰
Phattalung FC
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Rio Cup U20
Flamengo RJ U20
۰
۱
Vasco da Gama U20
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Gjovik-Lyn
۰
۱
Strindheim IL
Finished
۱۵:۳۰
Stjordals Blink
۴
۲
Follo Fotball Ski
Finished
۱۶:۳۰
  Nicaragua Primera Division Women
UNAN Managua (W)
۱
۱
Somotillo FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Highland League
Clachnacuddin
۲
۰
Lossiemouth F.C.
Finished
۱۶:۳۰
Wick Academy
۱
۱
Banks O'Dee F.C.
Finished
۱۷:۳۰
Forres Mechanics FC
۱
۰
Turriff United
Finished
۱۷:۳۰
Fraserburgh
۱۱
۰
Strathspey Thistle
Finished
۱۷:۳۰
  Zambia Super League
Nkwazi
۱
۱
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
Power Dynamos
۰
۲
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Niki Efkarpia
۲
۱
AO Chaniotis
Finished
۱۶:۳۰
Posidonas Neas Michanionas
۲
۰
Anagennisi Epanomi
Finished
۱۶:۳۰
Aris Petinou
۰
۱
PAOK Kristonis
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Liria Prizren
۰
۰
KF Dukagjini
Finished
۱۶:۳۰
SC Gjilani
۱
۱
KF Feronikeli
Finished
۱۶:۳۰
KF Ballkani
۲
۲
FC Drita Gjilan
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
Larissa FC
۲
۳
Niki Volou
Finished
۱۶:۳۰
Levadiakos
۲
۰
Makedonikos Neapolis
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Bugesera FC
۱
۲
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
Panelefsiniakos
۰
۱
FC Marko
Finished
۱۶:۳۰
Panargiakos
۳
۰
AE Pyliou
Finished
۱۶:۳۰
PAO Varda
۲
۱
Vyzas Megaron
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon Elite One
Fovu de Baham
۰
۱
APEJES FC
Finished
۱۶:۳۰
Aigle Royal de la Menoua
۲
۳
AS Fortuna de Mfou
Finished
۱۸:۳۰
  Hungary NB I Women
Gyori ETO (W)
۴
۱
Haladas Viktoria (W)
Finished
۱۶:۳۰
Diosgyori VTK (W)
۷
۱
Astra Hungary (W)
Finished
۱۶:۳۰
Budaorsi SC (W)
۰
۲
MTK Hungaria FC (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Austria 2. Liga
SV Stripfing/Weiden
۲
۲
FC Dornbirn
Finished
۱۶:۰۰
  Denmark 1st Division
Hobro
۱
۲
FC Fredericia
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Superettan
Sandvikens IF
۱
۰
Osters IF
Finished
۱۴:۳۰
Skovde AIK
۱
۰
Trelleborgs FF
Finished
۱۴:۳۰
Utsiktens BK
۱
۰
GIF Sundsvall
Finished
۱۶:۳۰
Ostersunds FK
۱
۱
Orgryte IS
Finished
۱۶:۳۰
  Armenia 1. Division
FC Ararat Yerevan II
۰
۳
Urartu Banants 2
Finished
۱۵:۳۰
  Serbia U19 League
Spartak Subotica U19
۳
۳
FK Mladost Lucani U19
Finished
۱۵:۳۰
  Seychelles Premier League
St Michel United
۱
۰
Anse Reunion FC
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
DJK Gebenbach
۴
۰
SV Fortuna Regensburg
Finished
۱۵:۳۰
VfB Eichstatt
۲
۳
SpVgg Bayern Hof
Finished
۱۵:۳۰
SV Donaustauf
۰
۵
ASV Neumarkt
Finished
۱۶:۳۰
Würzburger FV
۰
۳
SC Eltersdorf
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Hankofen-Hailing
۴
۲
DJK Ammerthal
Finished
۱۷:۳۰
SSV Jahn Regensburg II
۶
۰
1. SC Feucht
Finished
۱۷:۳۰
ASV Cham
۱
۲
TSV Abtswind
Finished
۱۷:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
Zvezda Sankt-Peterburg
۱
۱
Chertanovo Moscow
Finished
۱۵:۳۰
Luki-Energiya
۰
۲
Torpedo Vladimir
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
TSB Flensburg
۳
۳
Oldenburger SV
Finished
۱۵:۳۰
Heider SV
۳
۰
TSV Bordesholm
Finished
۱۵:۳۰
Union Neumuenster
۱
۶
SV Todesfelde
Finished
۱۵:۳۰
MTSV Hohenwestedt
۱
۴
Dornbreite
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FC Einheit Rudolstadt
۰
۳
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۵:۳۰
VFC Plauen
۵
۰
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۵:۳۰
VfB 1921 Krieschow
۳
۲
VfB Germania 1900 Halberstadt
Finished
۱۵:۳۰
FSV Motor Marienberg
-
-
VfB Auerbach
Cancelled
۱۵:۳۰
Ludwigsfelder FC
۲
۲
FC Grimma
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
FC Normannia Gmund
۳
۱
SV Oberachern
Finished
۱۵:۳۰
FV Ravensburg
۲
۲
ATSV Mutschelbach
Finished
۱۵:۳۰
FC Holzhausen
۳
۱
FSV Hollenbach
Finished
۱۵:۳۰
Offenburger FV
۱
۲
Goeppinger SV
Finished
۱۶:۰۰
FSV 08 Bissingen
۲
۰
Denzlingen
Finished
۱۷:۰۰
TSV Essingen
۵
۱
TSG Backnang
Finished
۱۷:۰۰
FC 1908 Villingen
۳
۰
SSV Reutlingen 05
Finished
۱۷:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Rappe GOIF
۲
۴
FK Karlskrona
Finished
۱۵:۳۰
IFK Simrishamn
۲
۳
Osterlen FF
Finished
۱۵:۳۰
IFK Trelleborg FK
۲
۲
Kristianstad FC
Finished
۱۵:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Promotion Group
Ahrobiznes Volochysk
۱
۱
FSK Mariupol
Finished
۱۵:۰۰
  Malta Challenge League
Melita FC
۱
۰
Marsa FC
Finished
۱۵:۰۰
Attard
۱
۰
Tarxien Rainbows FC
Finished
۱۵:۳۰
Lija Athletic
۰
۴
Zebbug Rangers FC
Finished
۱۸:۰۰
Pieta Hotspurs FC
۴
۲
Senglea Athletic
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark 3rd Division
VSK Arhus
۰
۳
Næsby BK
Finished
۱۵:۰۰
Oureskolernes BK
۰
۰
Vejgaard
Finished
۱۵:۳۰
Young Boys FD
۰
۱
Holstebro
Finished
۱۵:۳۰
BK Frem
۱
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۳۰
  Puerto Rico Puerto Rico National Football League
FC Mayaguez
-
-
Puerto Rico Sol FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید